Anasayfa » Zincirleme Yankılar: Kristalleri Nasıl Toplarsınız ve Teçhizatınızı Artırırsınız | Hızlı Kristaller Rehberi teknoones
Oyun

Zincirleme Yankılar: Kristalleri Nasıl Toplarsınız ve Teçhizatınızı Artırırsınız | Hızlı Kristaller Rehberi teknoones

Kristalleri daha bereketli bir halde çiftlik yapın.

zincirleme yankılar 2022 ve 2023’ün sürpriz hit JRPG’sidir – oyuncuların övmekten kendini alamayacağı geniş bir karakter ekibine haiz, eleştirmenlerce burun kıvırılmayan, dev gibi bir bağımsız RPG. zincirleme yankılar eski okul cazibesi ve güzel px grafikleri arayan JRPG fanatikleri için oldukca hususi bir dilek uyandırıyor. zincirleme yankılar bir tek SNES klasiklerine bir geri dönüş değil, silahlarınızı ve zırhınızı güçlendirme kabiliyeti benzer biçimde çağdaş kıvrımlara da haiz. denilen ender öğeleri biriktirerek kristaller donanımınızı geliştirebileceksiniz. Oyunun sonucunda, alabildiğin kadar oldukca kristal için aç kalacaksın.

Kristaller tamamen isteğe bağlıdır, sadece yığın yapmak oldukca güzel. Ve dilediğiniz muayyen kristal çeşidini kolayca stoklamanın bir yolu var. Muayyen bir karaktere haiz muayyen bir öğeyi ziyaret etmeniz gerekecek, peşinden kristaller için ebedi bir halde çiftçilik yapabilirsiniz. Bu onları yakalamanın en süratli yöntemi değil fakat en basitlerinden biri. Hikayenin sonraki bölümlerinde oldukca fazla kristal istiyorsanız, bunu yapmanın en sıradan yolu budur.


Daha Fazla Kristal Iyi mi Elde Edilir | Ziraat Rehberi

Bu metot yalnızca 4. Perde ve kabiliyeti kazandıktan sonrasında uçmak. Hikayenin bu noktasında, bulması basit araçlarla muayyen bir talibi ziyaret edebileceksiniz. Kristal Kaynakları. Crystal Sources sonucunda yine doğacak ve muayyen bir iyileştirmek kaynaklardan ne tür kristal görüneceğini seçebileceksiniz. Bu, yükseltmeyi oldukca daha basit hale getirir ve çiftçiliği daha azca rastgele hale getirir; ihtiyacınız olan kristal çeşidini seçebilir ve gerisini göz ardı edebilirsiniz. Başlamadan ilkin, işte o acemiyi nerede bulacağınız. Bir Kristal Deposu tarafınca düşürülen Kristallerin sayısını artıran bir çömez de var. Ek olarak çok büyük.

 • Thapas Iyi mi İşe Alınır?: Şambala – Bir adada bulunan Şambalaerişilebilir 3. Perde. Onu bir Sova benzer biçimde davranırken bulmak için kuzeydoğudaki bir adaya gidin.
  • Thapas size extra verir +1 Kristal ne süre maden çıkarsan Kristal Kaynak.
 • Bernd’in Karısı Iyi mi İşe Alınır?: Rockbottom – Şurada Rockbottomalmak için bir yeri ziyaret etmeniz gerekecek madenci öğle yemeği. Aynı alanda işe alabilirsiniz Bernd. geldikten sonra Klan Rütbesi 3 içerisinde 4. PerdeRockbottom’a dönün ve yapabilirsiniz karısını işe almak.
  • Bernd’in Karısı, kristal türü gözüken bir Kristal Kaynak düğümü.

İle Bernd’in Karısı ekibinizde, ne tür bir kristal çiftliği yapmak istediğinizi seçebilirsiniz. Artık reel anlamda çiftçiliğe başlamaya hazırız. İşte olası olan en iyi ziraat yeri.

 • En İyi Kristal Ziraat Yeri: Ileti Adası – Güneydeki adaya git Şambala. Hava geminizden erişilebilir.
  • Burada toplayabileceğiniz oldukca sayıda Kristal Kaynak var.
  • Crystal Sources şu süreden sonrasında yine oluşur: 30 dakika. Ya başka bölgeleri toplayabilir veya daha çok kristalin görünmesini bekleyebilirsiniz.

Ve bu kadar! Farm yapabileceğiniz oldukca daha çok vaziyet var, sadece doğru askerlere ve doğru noktaya sahipseniz, maceranızın en büyük patronlarını alt etmek için bol miktarda kristal stoklayabilirsiniz.

Kategoriler