Anasayfa » Zincirleme Yankılar: Bu Satış Hilesi ile Sonsuz Altın Çiftliği Nasıl Yapılır | Hızlı Para Rehberi teknoones
Oyun

Zincirleme Yankılar: Bu Satış Hilesi ile Sonsuz Altın Çiftliği Nasıl Yapılır | Hızlı Para Rehberi teknoones

Ebedi nakit için yığınla eşya satın almak.

Daha çok paraya ihtiyacınız var ve bunun için uğraşmak istemiyorsunuz zincirleme yankılar? Bütün JRPG’lerde olduğu şeklinde, bu savaşın parçaladığı dünyanın karşınıza çıkardığı tehlikelerden kurtulmak için daima daha çok paraya ihtiyacınız olacak. Ara ara düşmanlarla yine yine savaşmak en iyi çözüm değildir. Nakit kazanmanın bir yolu var zincirleme yankılar bu fazlaca azca emek verme gerektirir. Temelde sonsuza kadar altın kazanmanıza müsaade eden pis bir numaraya başlayabilmeniz için başlangıç ​​parasını biriktirmeniz gerekecek. Tek ihtiyacın olan bir 99x stok ve bir SATICI adım atmak.

zincirleme yankılar türün klasiklerini temel alan bağımsız bir JRPG’dir. şeklinde oyunlar Krono Tetikleyici ve Son Düşlem 6 bugün bile oynaması hala keyifli ve zincirleme yankılar standart formüle yeni komplikasyonlar ekler. Bir tek dört benlik bir partide savaşmakla kalmayacak, hem de (eninde sonucunda) Sky Armor giysileri alacak ve dev rakiplerle savaşacaksınız. Hatta kendi loncanızı kuracak ve kıtanın dört bir yanından askerler biriktirerek yararlı yeni yeteneklerin kilidini açacaksınız. Bu işe alınanlardan bazıları, daha çok araç-gereç bulmanıza destek olabilir ya da kaynak düğümlerden düşecek doğru kristal çeşidini seçmenize izin verebilir. Öğrenecek ve keşfedecek fazlaca şey var zincirleme yankılarve bu sırlardan bazıları, aşağıda listelenen hile şeklinde, tamamen istismardır. Hepimiz kullanmanızı önermemfakat bu tek oyunculu bir çevrimiçi oyundur, bundan dolayı denemekle kimseyi incitmezsin.

Bu kurnaz numara İlk olarak Youtube’da PieL Policarpio tarafınca paylaşılmıştı. Daha çok tafsilat için videosunu izleyin.


Daha çok Zincirleme Yankı kılavuzu:

Kristal Çiftliği Iyi mi Yapılır | En İyi Eylemsiz Kabiliyet | En İyi Sema Zırhı Yapısı


Altın Ziraat Rehberi | Ebedi Para Hilesi

Bu bir para toplama hilesi envanter idare sistemindeki bir hatayı kullanan. Bir kategoride en çok x99 öğeye geldikten sonra, satın almaya devam edebilirsiniz – sadece bunun yerine para direkt size gidecektir. Bu numarayı yapmak için bu talimatları uygulamanız icap eder.

  • git herhangi bir dükkan. [Shop in Hooge does not work.]
  • Satın alma x99 herhangi bir öğenin — herhangi bir unsur çalışacaktır. x99 almaya gücünüz yettiği sürece. Envanterinizdeki öğeler toplamınıza dahil edilecektir.
  • haiz olduktan sonrasında x99 — en çok sınır — tarzı kaldır eşya.
  • Unsur maksimize edilmiş ve unsur en çok ayarlanmış olarak tarzı kaldırdıktan sonrasında, yine seç ve sağa basın.
  • Geçinmek sağa basın.
  • Para kazanmaya geçinmek için, tarzı kaldır, yine seç ve sağa basın.

Bu bayağı numara her yerde çalışır (hariç Hooge) ve hatta satın alma limiti olmayan malzemelerle yapılabilir. Gözlem gerektirebilir, sadece hakikaten işe yarıyor. Şimdiye kadar, üstünde çalmış olduğu onaylandı bilgisayar ve konsol. Yakında tecrübe etmek isteyebilirsiniz, bu sebeple bu mesele gelecekteki bir yamada çözülebilir. Veya tamamen kendi kendine bırakılabilir. Bu türdeki en sevdiğimiz oyunlardan bazıları, oyuncuların senelerdir yararlandığı belirgin istismarlara haizdir.

Kategoriler