Anasayfa » Yeni Korku Oyunu Shame Legacy Duyuruldu! teknoones
Teknoloji

Yeni Korku Oyunu Shame Legacy Duyuruldu! teknoones


Günümüzde her türden oyun piyasaya çıkmakta bu oyunlar içinde vehamet oyunları son zamanlarda fazlaca popüler bir yer almaya başladı. Bugünkü yazımızda sizlere Steam’e fazlaca iddialı bir giriş meydana getirecek olan ve Bağımsız stüdyolar Fairyship Games ve Revenant Games tarafınca geliştirilen Shame Legacy oyunu hakkındaki informasyon vereceğiz.

ilk başlarda oyunun konusunu sizlere yani özetleyelim; Shame Legacy oyunu 19. yüzyılda terk edilmiş bir tarikatçı nahiyesinde geçecek. Oyun içerisinde birinci kişi modun da oyunu oynama şansınız olacak.

Oyun içi grafiklere bakacak olursak oldukça üst düzen bir sistem ihtiyaçına haiz olmanız gerekmeyecek. Oyun içerisinde hem hayatta kalmaya çalışırken oyun içerisinde zekanızı da kullanmanız gerecek. Bu sayede hayatta kalacağınızı hiç ihmal etmeyin. Bunun yanında oyun bir kasabada geçeceği için peşinizde sizi öldürmek isteyen kasabalıların olacağını ihmal etmeyin.

Son olarak olarak oyunun çıkış zamanı olarak imalatçı firma 30 Mayıs 2023 tarihini belirledi. Ama oyun için şu anda fiyat açıklaması yapılmadı.

— Reklam —


Kaynak link

Kategoriler