Anasayfa » Yeni Dünya Savaşı Z: Aftermath Horde Mode XL, 1.000’den Fazla Zombi Getiriyor teknoones
Oyun

Yeni Dünya Savaşı Z: Aftermath Horde Mode XL, 1.000’den Fazla Zombi Getiriyor teknoones

Piyasada birkaçtan fazla zombi birleşke oyunu var. Left 4 Dead ve hatta daha yeni Geri 4 Kan muhtemelen akla gelir. Fakat unutmasan daha iyi olur Dünya Savaşı Z: Sonrası. Video oyunu İlk olarak 2019’da çıktı ve sonrasında büyük bir yükseltme aldı. sonrasında, 2021’de yayımlanan. Başlığı kaçırdıysanız, daha ilkin bahsedilen oyunlara oldukca benziyor. Sadece oyunu ilk çıktığında kaçırmış olsanız bile, yeni bir güncelleme sizi bugün bir kopyasını almaya yönlendirebilir. Geliştiriciler Sabre Interactive, oyuncuların savaşabileceği dev gibi bir ölümsüz sürüsü sunan Horde Mode XL’i tanıttı.

Dünya Savaşı Z: Sonrası hala güncellemeler alıyor ve son zamanlarda oyun en yeni nesil konsol platformlarına çıkıyor. Bu ayın ilerleyen saatlerinde, Xbox Series X/S ve PlayStation 5 platformları için oyunun yükseltilmiş bir sürümünü edinebileceksiniz. Horde Mode XL, oyunu aslına bakarsan oynamış yahut başlarda es geçmiş olabilecek oyuncular için anlaşmayı potansiyel olarak tatlandırmak için not katılması ihtiyaç duyulan bir şeydir. Geliştiriciler, aslına bakarsan savaşacağınız bütün ölümsüz dalgasını yükseltiyorlar. PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S platformlarına hususi Horde Mode XL, bölgenize akın etmesi için 1.000’den fazla zombi gönderecek.

Bu, kahramanınızın etini parçalamak isteyen dev gibi bir ölümsüz sürüsü. Yeniden, bu yalnızca en yeni nesil platformlar için geliyor, bundan dolayı yeni modun Xbox One yahut PlayStation 4 platformlarını vurmasını beklemeyin. Muhtemelen donanımın aslına bakarsan kaldırabileceği bir şey değildi, bu nedenle aktörleri yükseltme oluşturmaya yönlendirebilir. Her neyse ki, son nesil platformlar kayda kıymet güncellemeler olmadan devam edecek şeklinde görünmüyor. Bu Horde Mode XL güncellemesinin yanı sıra, son nesil platformlar yeni teçhizat ve tabanca ilerleme sisteminde yeni bir yenileme alacak.

Her neyse ki, yukarıda gösterilen video fragmanında neler olacağına dair kısa bir göz atabilirsiniz. Aynı halde, oyunun PlayStation 4 ve Xbox One için aslına bakarsan bir kopyasına sahipseniz, en yeni nesil platform sürümüne ücretsiz bir şekilde yükseltebileceksiniz. Büyük bir aç zombi sürüsüne karşı ne kadar başarıya ulaşmış olduğunuzu görmek isteyenler, 24 Ocak 2023’teki çıkış tarihini takvimlerine not edin. Yeniden, oyun için parasız bir yükseltme alacağınız için, devam edip derhal oyuna dalabilirsiniz. Dünya Savaşı Z: Sonrası son nesil platform versiyonu ile.

Kaynak

Kategoriler