Anasayfa » Xiaomi Smart Band 8, kolye olarak takılabilecek teknoones
Teknoloji

Xiaomi Smart Band 8, kolye olarak takılabilecek teknoones

Xiaomiamiral gemisi parlak zeka telefon Xiaomi 13 Ultra 18 Nisan 2023 başlatmak için hazırlanıyor. Ek olarak marka, aynı etkinlikte yeni fitness takip edeni Xiaomi Smart Band 8’in de tanıtılacağını duyurdu.

Xiaomi Band 8, önceki nesle benzer hap gibi bir AMOLED monitör haiz olacak Bununla beraber, kayış mekanizması artık cihaza her iki yandan bağlanan daha güvenilir ve kolay bir tasarıma yükseltildi. Ayrıca, kayış, ona benzersiz bir albeni kazandıran muhtelif renk ve tasarımlarda mevcut olacak.

Ek olarak Xiaomi Band 8, kullananların parlak zeka bandıdır. kolye olarak takmasına müsaade eden bir aksesuar onunla gelecek Yeni bilezik ve kayış seti, kullananların parlak zeka bandı düzgüsel bir kayışla ya da modaya müsait bir bileklikle eşleştirmek de dahil olmak suretiyle tercih ettikleri biçimde takma seçeneği teklifler.

xiaomi-band-8

Xiaomi Band 8’in kalp atış hızı izlemesi, kan oksijen ölçümü, uyku takip edeni ve stres takip edeni şeklinde temel aktivite seyretme fonksiyonlarını ihtiva eder Beklemek. Ayrıca, NFC ve sesli asistan özellikleri destekleyecektir.

Xiaomi Band 8, birçok işlevsellik sunan müsait fiyatlı bir spor takip aleti arayan kişiler için müsait bir seçenek olacaktır. Bundan önceki model olan Xiaomi Band 7, 490 x 192 px çözünürlüğe ve en çok 500 nit parlaklığa haiz 1,62 inç AMOLED monitör vardı. Yeni model daha iyi özellikler getirecek.

— reklam —

Kaynak link

Kategoriler