Anasayfa » Xbox Ücretsiz Oyun Günleri, Bu Hafta Sonu Oyuncular İçin Far Cry 5 ve Daha Fazlasını Sunuyor teknoones
Oyun

Xbox Ücretsiz Oyun Günleri, Bu Hafta Sonu Oyuncular İçin Far Cry 5 ve Daha Fazlasını Sunuyor teknoones

Bu hafta sonu eğlenmek için birkaç yeni oyun alın.

İçindekiler[Hide][Show]

Birtakım oyunların piyasaya ücretsiz bir şekilde çıktığını görmek devamlı harikadır. Bu hafta sonuna oynayacak hiç bir şey olmadan gidiyorsanız, Microsoft bunu değiştirmeyi umuyor. Bugün, resmi Xbox Wire blog gönderisi vesilesiyle, Parasız Oyun Günleri promosyonuna girecek olan üç oyun ile alakalı data aldık. Microsoft, bu parasız hafta sonlarını tertipli olarak düzenleyecek ve bu hafta sonu, keyif alacağınız yeni bir şeyle hafta sonunuzu değiştireceğini umduğumuz üç oyunumuz var. İşte Xbox One yahut Xbox Series X/S platformlarınıza atladığınızda ücretsiz bir şekilde açılmasını bekleyebilecekleriniz.

Bu hafta sonu sunulan parasız oyunlar Uzak Ağlama 5, Bassmaster Fishing: 2022 Bassmaster ClassicVe Marvel’s Midnight Suns Enhanced Edition. Bu oyunlar, 23 Mart 2023 Perşembe günü 12:01 AM PDT’de ücretsiz bir şekilde piyasaya sürüldükleri için şimdiden alınabilir. Sadece 26 Mart 2023 Pazar 23:59 PDT’ye kadar geri alınıp satın almak suretiyle premium başlıklar olarak yerleştirilmeden ilkin vaktiniz var. Normal olarak, bu oyunların keyfini çıkarabilmeniz için ilkin Xbox Live Gold yahut Xbox Game Pass Ultimate abonesi olduğunuzdan güvenli olmanız icap eder.

Oradan, her bir oyunu Microsoft Mağazasında yahut konsol platformundaki Parasız Oyun Günleri koleksiyonunda bulabilirsiniz. Hepsinden iyisi, bu oyunları fazlaca uzun vakit alamasanız da denemeye kıymet. Bunun sebebi, her oyunun sınırı olan süreli bir indirimle çıkmasıdır. Böylece standart oyun sürümünün ve hatta hususi sürümlerinin tam fiyatını ödemek zorunda kalmayacaksınız. Xbox Wire blog gönderisinde bildirildiği suretiyle her oyun için mevcut indirimli tutarları listeleyeceğiz.

Uzak Ağlama 5

  • Standart Sürüm $8.99
  • Altın Sürüm $13.49

Bassmaster Fishing: 2022 Bassmaster Classic

  • Klasik Sürüm $19.99
  • Deluxe Sürüm $17.99

Marvel’s Midnight Suns Enhanced Edition

  • Gelişmiş Sürüm $34.99
  • Dijital + Baskı $79.99
  • Efsanevi Sürüm $49.99

Bu yüzden, bu hafta piyasaya çıkan fazlaca ses getiren video oyunuyla ilgilenmiyorsanız, bu Capcom’un Resident Evil 4 remake, hal böyle olunca burada birkaç seçenek var. Bu oyunları tecrübe etmek ve yakında indirimden istifade etmek isteyeceksiniz. Tekrar, oyunların Parasız Oyun Günleri promosyonu kapsamında olmaması için yalnızca 26 Mart 2023’e kadar vaktiniz var.

Kaynak link

Kategoriler