Anasayfa » Xbox Games Pass, Stranded Deep’i Ekliyor ve 2 Olası Oyun Daha Yolda teknoones
Oyun

Xbox Games Pass, Stranded Deep’i Ekliyor ve 2 Olası Oyun Daha Yolda teknoones

Xbox Game Pass’e son olarak eklenen için heyecanlı mısınız?

Microsoft, sevgili Xbox Game Pass abonelik tabanlı hizmetleri mevzubahis olduğunda tonlarca mükemmel şeye haizdir. Hizmeti toplulukları için müşfik bir özelliğe dönüştürmeye hakkaten dikkat etmeye itina gösterdiler. Devamlı olarak bazıları yepyeni ilk gün oyunları olan yeni başlıklar ekliyorlar. Yaşam Yüksek. Sadece, hizmete girmek için son olarak oyun benzer biçimde daha minik olanları da eklemeyi başarırlar. mahsur derin.

Xbox Store’a nazaran, mahsur derin Xbox Game Pass’e doğru yol aldı. mahsur derin tenha bir adada tek başınıza ya da arkadaşlarınızla beraber savaşım etmeniz ihtiyaç duyulan bir ölüm kalım rol yapma oyunudur. Oyun, PC platformunda bir ton alaka topladı ve oyun artık Xbox’ta mevcut olduğu için, muhtemelen daha çok oyuncu oyuna dahil olacak. mahsur derin.

Xbox Game Pass Sahipleri, hizmete gelen ek iki oyunu da alıyor olabilir. İki ek oyun Street Fighter 30. Yıldönümü Koleksiyonu ve Square Enix’in Diofield Chronicle. Makalede, her iki oyunun da Xbox’taki dijital mağaza sayfasında tenzilat ve “Get Game Pass” seçeneği olduğu belirtiliyor. Bu çoğu zaman oyunun Game Pass yolunda olduğu ya da hizmete katıldığının onaylandığı demektir. Resmi bir ilan yapılmadı, sadece her iki oyunun da yakında hizmette görünmesini beklemeliyiz.

Xbox Game Pass size nazaran değilse endişelenmeyin şu sebeple Microsoft’ta Games With Gold da vardır. Son zamanlarda Microsoft, Gold kullanıcıları için parasız yeni oyunları duyurdu. Bilincinde olmayanlar için, hem PlayStation bununla birlikte Xbox, çevrimiçi oyuna erişim elde eden aylık abonelik için ödeme yapanlar için her ay parasız oyunlar yayınlıyor. Senenin zamanına ya da sürümlerin ne kadar yavaş olduğuna bağlı olarak, yayıncılar, camianın konsolla etkileşimini sürdürmek için rastgele oyunlar yayınlayacak. Bu ay, Xbox kullanıcıları ne olursa olsun oyuncuların aklını başından alacak 2 mükemmel bağımsız oyun aldı. Ocak 2023 için ayın parasız oyunları ile alakalı buradan daha çok data edinin!

Microsoft’un Xbox Game Pass’i, platform için muhteşem bir başarıdır. Her geçen ay yeni oyunlar ilave ederek ve hizmeti nispeten ucuz tutarak geliştiriyorlar benzer biçimde görünüyor. Abonelik hizmetine meydana getirilen son eklemeden memnun musunuz? Aşağıdaki söylentilere nazaran oyunlar sizi heyecanlandırıyor mu? Aşağıdaki yorumlarda bizlere bildirin!

kaynak

Kategoriler