Anasayfa » WWE Friday Night Smackdown canlı yayını: John Cena’nın dönüşünü nereden izlenir? teknoones
Teknoloji

WWE Friday Night Smackdown canlı yayını: John Cena’nın dönüşünü nereden izlenir? teknoones

2022’nin oğul WWE Friday Night Smackdown‘BEN, John Cena Program bir dönüşe geçtiğinde büyük bir patlama ile başlayacaktır. “The Face that Runs the Place”i son olarak gördüğümüzde Cena, WWE ile 20. yılını Haziran 2022’de RAW’da kutlamıştı. 21 senedir minimum bir WWE Serisini genişletmek için geri döndü.

Kevin Owens ile Cena Emsalsiz WWE Evrensel şampiyon Roman Reigns ve Sami Zayn onunla savaşacak. Roman Reigns, 30 Ağustos 2020’den beri elinde tuttuğu iki senelik meşhur unvanını sürdürüyor.

WWE Friday Night Smackdown ne vakit?

WWE Friday Night Smackdown, 30 Aralık Cuma günü canlı olarak yayınlanacak. Smackdown’ın bu kısmı Florida, Tampa’daki Amalie Arena’da gerçekleşecek.

WWE Friday Night Smackdown iyi mi izlenir

Friday Night Smackdown yabancı Fox kanallarında yayınlanacak. Spikerler Michael Cole ve Wade Barrett olacak. Televizyonunuzda ya da İnternet özellikli bir aygıt vasıtasıyla Fox.com ve Foxsports.com’da seyredebilirsiniz.

WWE-Smackdown

WWE Friday Night Smackdown yayını iyi mi?

Friday Night Smackdown, FOX NOW ve Fox Sports olmak suretiyle iki tatbik üstünden yayınlanıyor. Her iki uygulamaya da zeki telefonunuzdaki ya da tabletinizdeki tatbik mağazasından ve Apple TV ya da Fire TV benzer biçimde bağlı bir cihazdan erişilebilir.

İlk yayınlarından 30 gün sonrasında, Smackdown’ın tam bölüm tekrarları Peacock’ta yayınlanabilir.

Kablo TV’ye ayrıca, Fox’a Hulu + Live TV, YouTube TV, FuboTV ve Sling TV benzer biçimde abonelikli canlı TV akış hizmetlerinde erişilebilir. Fiyatlar hizmet ve pakete bakılırsa değişim gösterecektir.

Maç Tarihi Yaklaşıyor!

Friday Night Smackdown’ın öne çıkan özelliği, senenin ilk ve tek maçında güreşecek olan John Cena’nın dönüşü olacak. Cena, Roman Reigns ve Sami Zayn’ı yenmek için Kevin Owens ile güruh olacak.

Smackdown Bayanlar Şampiyonası, şampiyon Ronda Rousey kemerini Raquel Rodriguez’e karşı savunurken tehlikede olacak. Ek olarak Sola Sikoa, Sheamus ile yüz yüze gelecek.

30 Aralık’ta senenin son Friday Night Smackdown’unu izleyin!

— reklam —

Kategoriler