Anasayfa » Wordle’dan bıktınız mı? NYT’nin Beta Sürümünde Yeni Bir Oyunu Var teknoones
Teknoloji

Wordle’dan bıktınız mı? NYT’nin Beta Sürümünde Yeni Bir Oyunu Var teknoones

“Rakamlar”, “Wordle”dan birazcık fark eder şundan dolayı son cevap size evvelinde verilir. Öyleyse göreviniz, evvelinde belirlenmiş bir rakam koleksiyonunu, hedef sayıyla sonuçlanacak bir denkleme bağlamaktır. Göreviniz için herhangi bir temel matematik işlemini kullanırsınız – toplama, çıkarma, çarpma ve taksim.

Özgün sayılardan herhangi birini yalnızca bir kere kullanabilirsiniz, sadece kazandığınız yeni sayıyı sonraki denklemlerde kullanabilirsiniz. Tek kaide, sonucun bir kesir yahut olumsuz bir rakam olamayacağıdır.

Şu anda “Digits”, “Wordle”dan birazcık daha affedici. İstediğiniz kadar deneyebilirsiniz ve teknik olarak bunu başarıya ulaşmış saymak için sayıya yaklaşmanız yeterlidir. Oyun sizi birden üçe kadar bir star ölçeğinde puanlar. Yanıtınız hedef sayının 25 hanesine yakınsa bir star, 10 basamak içindeyseniz iki star ve tam sayıyı bulabilirseniz üç star alırsınız.

Her gün çözebileceğiniz toplam beş bulmaca vardır (yenileri her gün gece yarısı yayınlanır) ve her gün Çömez (0 star) ile Dahi (15) içinde değişen bir toplam liste elde edebilirsiniz. Derhal buradaki linke tıklayarak devam edin.

Kaynak link

Kategoriler