Anasayfa » Wild Hearts 20 Kemono To Hunt İle Çıkıyor, Lansmandan Sonra Tüm DLC Ücretsiz Olacak teknoones
Oyun

Wild Hearts 20 Kemono To Hunt İle Çıkıyor, Lansmandan Sonra Tüm DLC Ücretsiz Olacak teknoones

Koei Tecmo, EA Originals kapsamında çıkacak olan avlanma ve zanaat yapma oyunu hakkındaki pek fazlaca suali yanıtlıyor.

Koei Tecmo, yaklaşmakta olan şık av işçiliği oyunu için pek fazlaca minik ayrıntıyı ortaya çıkardı. Yırtıcı Kalpler.

Arkasındaki kibir Yırtıcı Kalpler Kemono isimli bütün bu dev canavarların, Azuma’nın Japonya’ya benzeyen dünyasında kanunsuzca koşması. Azuma’ya girişiniz her şeyi değiştirir, şu sebeple bu Kemono’ları Karakuri isimli eski, işlenebilir bir teknoloji kullanarak avlayabilirsiniz.

Ne süre Yırtıcı Kalpler 16 Şubat 2023’te Steam üstünden PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Windows’ta piyasaya sürüldüğünde avlanacak yalnızca yirmi Kemono olacak. Bunların her Kemono için büyük ve sıkıntılı savaşlar olması umut ediliyor. Ne de olsa bu oyun Capcom’unkiyle aynı türde. Canavar avcısı. Bu, hayranların muhtemelen tam bir perakende sürüm için beklediklerinden daha azca oyun. Sadece, resmi olarak açıklanmış olduğu şeklinde, bununla alakalı iyi haberler var. Yırtıcı Kalpler reddit’te AMA.

İyi haber şu ki, Koei Tecmo lansmanından sonrasında gelen bütün DLC’leri parasız yapıyor. Bunun anlamı, Koei Tecmo’nun Yırtıcı Kalpler lansmandan sonrasında büyümeye ve büyümeye devam edecek türden bir oyun olmak. Bu tasavvur mutlaka en eski aktörleri ilk oynadıkları ve herkesten daha uzağa gittikleri için ödüllendirecek. Sadece bu, nihayetinde bir toplum oluşturduğu için öteki aktörleri ağızdan ağza katılmaya teşvik eder.

mutlaka hoş bir sürpriz Yırtıcı Kalpler‘ yayıncısı Electronic Arts’ın buna imza atması gerekiyordu. Birtakım DLC ile başlatıldığına dikkat edilmelidir. Karakuri sürümü, hepsi Karakuri olmak suretiyle şu fazladan öğelerle beraber gelir:

  • Hususi bir İfade (Yırtıcı Kemono)
  • 5 hususi Söyleşi Pulu (Poker suratı, Yeni uyandım, Yakarma ediyorum, Kankalarım, Uykulu)
  • 2 tam zırh seti (Karakuri Samurai + Karakuri Ninja)
  • Dekoratif Bir Tsukumo Feneri
  • 3 İfade (Dövüşen Ruh, Grovel, Conch)

Bu ön sipariş içinde ne olduğu de var:

  • İfade (Yırtıcı Kemono)
  • 5 Söyleşi Pulu (Poker suratı, Yeni uyandım, Yakarma ediyorum, Kankalarım, Uykulu)

Yırtıcı Kalpler geliştiriciler, vakadan sonrasında oyuna mikro dönüşümler eklemeyeceklerini açıkça belirttiler. Lansmandan sonrasında mutlaka daha çok Kemono olacak, sadece buradaki öncelikleri nicelikten fazlaca nitelik, bundan dolayı Koei Tecmo mavi ayda bir yeni Kemono bırakabilir.

Fragmanda ima edilmiş olduğu şeklinde, Kemonolar birbirleriyle savaşırlar fakat bu yaygın bir vaka değildir.

Koei Tecmo’nun halka hemen hemen açıklamadığı başka oynanış unsurları da var. Örnek olarak, sekiz değişik tabanca türü vardır ve unsurların oyunda oynayacağı çok önemli bir rol olacaktır. Görünüşe gore tabanca türleri, oyunda karşılaştığınız herhangi bir zorluğun üstesinden gelmek için eşit derecede kabiliyetli olacak halde dengelendi. Lansmana giden haftalarda bu şeyler hakkındaki daha çok tafsilat paylaşacaklar.

Oyun için bir solo mod var ve yalnız bu mod duraklamanıza izin verecek. Solo modunu tamamen çevrimdışı da oynayabilirsiniz.

Azuma’nın kendisi dört alandan kaynaklanır, sadece dünya haritası dinamik olarak oluşturulur. Aslına bakarsak, bir seferde kaç oyuncunun bir oturuma katıldığına gore genişleyecek ve küçülecektir.

ne yazık ki Yırtıcı Kalpler lansman esnasında Steam Deck’te resmi olarak desteklenmeyecektir. Bu, oyunun cihazda oynanamayacağı anlamına gelmez, sadece piyasaya sürüldükten sonrasında Deck aktörleri için çalışmazsa, öteki oyunculardan ya da Koei Tecmo’nun kendisinden bir düzeltme beklemek zorunda kalabilirler.

Kategoriler