Anasayfa » Verizon Size Ücretsiz 25 Dolarlık Hediye Kartı Veriyor
Teknoloji

Verizon Size Ücretsiz 25 Dolarlık Hediye Kartı Veriyor

Yeni Verizon Up, bir aydan biraz daha uzun bir süre önce piyasaya sürüldü ve pek iyi değil. Eski sürüme çok benziyor, ancak tüm eğlenceli ücretsiz şeyler ve aylık cihaz paraları ve onu kullanmayı düşündüğümüz neredeyse tüm nedenler olmadan. Ancak tatil yaklaştığı için Verizon, My Verizon uygulamasını açmamız, Verizon Up sayfasına dokunmamız ve uygun bir bedava ürün talep etmemiz için bize kısa bir süre veriyor.

Telefonunuzda Verizon uygulamanız varsa ve Verizon Up’ın bir parçasıysanız, oraya gidin ve “Öne çıkan tekliflere göz atın” bölümüne gidin. Üzerinde “25$’lık Verizon Hediye Kartınız bizden” yazan bir kutu görmelisiniz. Evet, Verizon, Verizon’un mağazası aracılığıyla istediğiniz her şeye harcamanız için size 25 dolarlık bir hediye çeki veriyor..

Bu kutuyu açıp teklifi talep ettiğinizde, bu sizindir. Açılan bir sonraki sayfa, ödeme sırasında kullanmanız için size bir Verizon hediye kartı kodu ve PIN’i söyleyecektir. Herhangi bir nedenle bu bilgiyi daha sonra bulmanız gerekirse, Verizon Up sekmesini tekrar açıp ardından “Talep edilen teklifleri yönet” kutusu görünene kadar oldukça aşağı kaydırarak bulabilirsiniz. Oraya dokunun ve hediye kartı teklifini görmelisiniz.

25 doları neye harcayabileceğinizi merak mı ediyorsunuz? Verizon’da hemen hemen her şey. Teklifin şartlar bölümünde Verizon, hediye kartlarının “Verizon Wireless veya Fios faturasını ödemek için” ve ayrıca “Verizon tarafından işletilen mağazalarda/kiosklarda veya verizon.com’da mal ve hizmetler için kullanılabileceğini” söylüyor. Onu kullanamayacağınız tek yer bir Verizon Yetkili Satıcısıdır.

Yine, yeni Verizon Up’ın büyük hayranları olmayabiliriz, ancak bu kesinlikle atlamanız gereken tekliflerden biri. Aylık faturanızda, bazı aksesuarlarda veya bir cihaz satın alımını cüzdanınızda daha az ağır hale getirmek için harcayabileceğiniz ücretsiz 25 ABD dolarıdır.

Google Play Bağlantısı: Verizon’um

Kategoriler