Anasayfa » Verizon Neden Mücadele Ediyor?
Teknoloji

Verizon Neden Mücadele Ediyor?

5G yarışı, 5G’nin “burada” olmasından en çok yararlananların uzun zaman önce bize bekleyişin sona erdiğini söylemesinden sonra bile bugüne kadar devam ediyor. Bir şey varsa, en azından çoğu gün durum çubuklarımızda 5G simgeleri görüyoruz, ancak bu bağlantı herhangi bir anda LTE’den daha yavaştan ev internetimizden daha hızlıya kadar değişiyor. Bize vaat edilen 5G değil, ama teknik olarak Burada.

5G’yi gündeme getirdim çünkü tüm ABD taşıyıcı ekosistemi, 5G’de en çok insanı kimin kapsadığını iddia edebileceği ve 5G’nin ne kadar hızlı olduğu kombinasyonu sayesinde artık kimin en iyi 5G’ye sahip olduğu üzerine kurulu. 5G, temel olarak taşıyıcıların hakkında konuşmak istedikleri tek şeydir çünkü birkaç yıl önce sınırsız planları yeniden uygulamaya koydular ve dikkatinizi çekmek ve etrafta dolaşmanızı veya geçiş yapmanızı sağlamak için bunları mümkün olan her şekilde ayarladılar. Orada fikirleri tükendi. 5G, rakiplerinden sıyrılabileceklerine nasıl inandıklarıdır.

Ve bu 5G yarışında, T-Mobile’ın bir süre önce liderliği ele geçirdiğinin ve muhtemelen yakın zamanda pes etmeyeceğinin açık olduğunu düşünüyorum. 5G’de AT&T ve Verizon’dan sıyrılıyorlar. Bunun gibi hikayeler Bloomberg T-Mobile’ın 5G liderliği, yavaş büyüme nedeniyle tüketici birimi başkanlarının ayrıldığı Verizon için birkaç zorlu yıla yol açtığı için bunu yakalayın. Bu hikayede, Verizon’un erken 5G iddiasını batırdığına ve ağ liderliği konumunu kaybetmiş olabileceğine inanan analistlerden alıntılar var; bu, bir zamanlar ABD’nin en büyük taşıyıcısı için düşünülemez bir fikirdi.

Bu sitenin okuyucuları bir noktada neredeyse tüm Verizon müşterileriydi. Verizon’a özel olan tek bir cihazı, orijinal Motorola Droid’i ele alarak başladık, bu yüzden mantıklıydı. Ancak yıllar geçtikçe (13 yıllık DL!), şüphesiz pek çoğundan T-Mobile’a geçiş oldu – AT&T eskisi kadar değil. Anketler hikayeyi anlatıyor. Verizon’la devam eden ve asla ayrılmayabilecek olanlar da var ve bize neredeyse her zaman bunun yaşadıkları ağ nedeniyle olduğunu söylüyorlar.

Hikaye ne kadar ilginç olsa da, Verizon’un ağ itibarının bir kısmını kaybetmesi ve T-Mobile’ın parlamaya devam etmesi, Verizon’un yavaş büyümesini sağlayan, yanlış 5G ağını seçmenin ötesinde başka bir şey olup olmadığını merak etmekten kendimi alamıyorum. geçit. Müşteriler sadece 5G’den değil, Verizon’dan gelen her şeyden memnun değil mi? Yoksa ağ genel olarak yeterince kötü bir noktada mı, başka bir taşıyıcı bulmak olan bir şey mi? Belki de sonunda başka bir operatörle ilk kez rahat hissediyorsundur?

Bunun hakkında konuşalım.

Kategoriler