Anasayfa » Travelrest Nest Ultimate Seyahat Yastığı: Mükemmel Uyku için Boyun Desteği teknoones
Teknoloji

Travelrest Nest Ultimate Seyahat Yastığı: Mükemmel Uyku için Boyun Desteği teknoones

Hayatım süresince, Bir sürü U gibi yolculuk yastığı denedim – boynunuza dolananlar – ve açıkçası tüm bunlar berbattı. Sadece son zamanlarda Travelrest’s Nest ile uzun mesafeli bir uçuşun orta koltuğunda yedi saat (yedi!) Uyudum. Normalde oldukça yavaş göz kırpsaydım yenilmiş bir Rock ‘Em Sock’ Em Robotu benzer biçimde hissederdim fakat uyandığımda tazelenmiş. İlk kere de değildi.

Her şeyden oldukça, ilk ayrım ettiğim şekildi. Bir çok yolculuk yastığı, önden bir ısırık alınmış kabarık çörekler benzer biçimde görünür. Kenarlar çoğu zaman oldukça alçaktır ve köpük, boynu herhangi bir yönde sıkıca dik tutmak için oldukça yumuşaktır. Şişkin yastık, enseyi koltuktan uzağa iter, böylece yastık sizi kamburlaşmaya zorlar ve çenenin altında yastık olmaması, siz uyurken başınızın öne düşmesine izin verir. Boynunuz ağrıdığı için bütün dinlence fotoğraflarınızda Quasimodo benzer biçimde eğildiniz.

Travelrest, yastığın arkasını düz hale getirerek ilk problemi çözer, böylece sizi öne doğru eğmeden koltuk arkalığına dik olarak yaslanmanızı sağlar. Düz yüzeydeki kauçuk şeritler yastığın kaymasını engeller. Ek olarak kullanıcının boynunun 360 derecesini de kaplar. Başınızı öndeki boşluktan geçirmeniz ve arkasından boşluğu kapatmak için cırt cırtlı tokayı kullanmanız yeterlidir. Artık öne doğru boyun sarkması yok.

Boyun Desteği

Resim: Travelrest

Travelrest, boynu dik tutmak için tipik bir boyun yastığından oldukça daha çok şekillendirilmiştir. Yüksek kenarlar yukarı uzanır ve çeneyi tamamen kavrar. Nest, klostrofobik hissetmeden kafayı fazla hareket alanı bırakmadan meblağ, böylece siz uyurken bile başınız fazlaca dik tutulur. Boyun kaslarımı tamamen gevşetebilmek büyük bir nimet.

Bu yüksek taraflar, motorları boğmak için aynı anda kulak üzeri kulaklık takarsanız mani olabilir. Bu bir antak kalma bozucu değil, yalnız ilginç ve akılda tutulması ihtiyaç duyulan bir şey. Uyumak için sessizliğe ihtiyacınız var ise, gürültü önleyici kulaklıklar yerine kulak tıkacı kullanmanızı tavsiye ederim.

Tek başına biçim, boynu iyi desteklemek için kafi olmaz. Mikrofiber kılıf kadifemsi yumuşaklıkta ve ciltte hoş bir his uyandırır ve hafızalı köpük, huzur için yeterince yumuşaktır ve sağlamdır. Bu şekilde yoğun bir köpük için, etkisinde bırakan derecede ufak bir pakete sıkıştırılır. Yuva bir araç-gereç çuvalı ile beraber gelir ve onu çuvalın içerisine çekip ipi sıktığınızda boyutunun ortalama dörtte biri kadar küçülür. Peşinden ikiye katlayın ve yastığı daha çok sıkıştırmak için başka bir cırt cırtlı tutturucu kullanın.

Araç-gereç çuvalında görmek istediğim tek şey, onu bir sırt çantasının ya da bagajın dışına tutturmak için bir irtibat noktası – bir kanca, bir toka, hatta bir karabina asabileceğim bir kumaş halka. Sırt çantamın bir askısını cırt cırtlı tokanın altından geçirerek ve tokasını bağlayarak bu sınırlamayı aştım, sadece bu ülkü değil şundan dolayı sırtımda sallanıp duruyor. Travelrest, parasız bir çift işlevsel sadece dikkat cazibeli olmayan kulak tıkacı ihtiva eder, sadece bir kanca olmasını yeğlerim.

Birtakım Z’leri Yakala

Resim: Travelrest

Travelrest Nest, müstehcen bir halde pahalı olmayan 40 dolara mal oluyor. Mavi ve gri renkte gelir ve bir yolculuktan sonrasında kılıfı çıkarıp yıkayabilirsiniz – birçok yastığın sunmadığı başka bir hoş dokunuş.

Travelrest’s Nest’e karşı tek reel argüman, tertipli olarak stoklara girip çıkmasıdır. Bu bir süredir mesele olmuştur. Dört Alexander Hamilton’ı paylaşmak istiyorsanız, seyahate çıkacağınızı öğrenir öğrenmez bunu yapın, şundan dolayı yapmazsanız ve Nest tükenirse, birini fırlatıp atacaksınız. o köpüklü çöreklerden ve bunu kim talep eder?

Kaynak link

Kategoriler