Anasayfa » The Last of Us İlk Bölümünü Kaç Kişi İzledi? teknoones
Teknoloji

The Last of Us İlk Bölümünü Kaç Kişi İzledi? teknoones

ilk başlarda 2020’de duyurulmuştu Sonumuz dizisiPazar günü nefessiz bir bekleyişin peşinden seyirci karşısına çıktı. İlk bölümün almış olduğu beğeni ve reytingler, oyun uyarlamalarının pek oldukça fena örnekle dolu çileli tarihinin sonucunda aşıldığını gösteriyor. Aynı isimli efsanevi PlayStation oyununun mimarları Neil Druckmann ve Craig Mazin tarafınca müşterek hazırlanan seri, HBO platformlarında mevcuttur. 4,7 milyon seyirciye ulaşmış.

The Last of Us, HBO dizileri içinde son 10 senenin en büyük ikinci açılışına haiz. Zirvede ilk bölüm ortalama 10 milyon fert tarafınca seyredildi. ejderha evi var. HBO ve HBO Max’in başkanı ve CEO’su Casey Bloys, “Serinin ve oyunun fanatiklerinin bu ikonik hikayeyi yeni bir halde deneyimlediğini görmekten coşku duyuyoruz ve onlara bunun başarıya ulaşmış bulunmasına destek oldukları için minnettarız.” dedim.

The Last of Us Dizisi 4,7 Milyon İzleyiciye Ulaştı

sonumuz dizisi hbo

Bloys, projeyi hayata dercetmek için yorulmadan çalışan Craig Mazin, Neil Druckmann, takım ve aktörleri kutlama ederek, şunları söylemiş oldu: Sezonun geri kalanını dünyanın dört bir tarafındaki hayranlarla geçirmeyi dört gözle bekliyoruz.” şekilli konuştu. 4,7 milyon seyirci ise Pazar gecesi HBO’daki prömiyeri, gece tekrarlarını ve HBO Max’teki yayını yer ediniyor. House of Dragon’un ilk kısımda ulaşmış olduğu seyirci kitlesinin yarısından fazlası gösterim yöntemiyle geldi.

başrollerde peter pascal ve bella ramseyThe Last of Us serisi, esrarengiz bir mantar salgınının uygarlığı yok etmiş olduğu ve insanları korkulu canavarlara dönüştürdüğü kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Dizinin öteki aktörleri içinde Gabriel Luna, Merle Dandridge, Anna Torv, Nico Parker ve Nick Offerman içeriyor. seri BluTV platformdan seyredebilirsiniz.

Kategoriler