Anasayfa » The Batman 2 için Heyecanlandıran Açıklama teknoones
Teknoloji

The Batman 2 için Heyecanlandıran Açıklama teknoones

Matt Reeves, Batman 2 umut verici bir izahat yapmış oldu. Reeves, Çarpıştırıcı ile icra ettiği bir röportajda, “Bu mevzuyu derinlemesine inceledik ve senaryoyu ortağımla beraber yazıyoruz. Mattson ve ben hakkaten heyecanlıyız. Bu projenin nasıl biteceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.” dedim.

Reeves, kendisinin oldukca hususi bir insan ve hususi bir oyuncu bulunduğunu planladığı için Robert Pattinson ile çalışmaktan sevinçli bulunduğunu ifadesine devam etti. Batman 2geçen yıl Beyazperde Con etkinlikte belirtildi ve Matt Reeves filmin yönetmenliğini yine devraldı. Açıklamalardan da anlaşılacağı suretiyle Robert Pattinson, Batman rolüne bir kere daha geri döndü.

Batman 2 Senaryo Emek harcaması Başladı

Batman 2

Filmin genel ekibi hemen hemen açıklanmadı sadece Batman’in evreni iki markayla büyüyecek. Colin Farrell’in Rol almış olduğu ilk filmin çekimlerine şubat ayından itibaren başlanacak. Sıklıkla Arkham Asylum’da geçmiş olduğu bildirilen başka bir oyun da geliştirme aşamasında.

Peter Safran ve James Gunn, DC Studios’un eş CEO’su olarak yeni bir yüzyıl başlattıktan sonrasında, birçok seyirci Batman için endişelenmişti. İkili, kadrolarının bir kısmını bu ayın sonlarında açıklayacak olsa da, Gunn’ın ikonik DC kahramanına yeni bir bakış, daha genç versiyona odaklanıyor. Süpermen filmleri üstünde çalmış olduğu bildirildi.

Idame eden The Batman 2 projesinde şimdilik bizleri neler bekliyor göreceğiz. Sadece DC Studios beklenmedik hamleler icra ettiği için herhangi bir projenin aniden iptal edilmesi şaşırtıcı olmayacaktır. Bu nedenle resmi duyuruların gelmesini beklemekten başka çaremiz yok.

Kategoriler