Anasayfa » Terkedilmiş: Her Yan Görev Nerede Bulunur | Sapma Konumları Rehberi teknoones
Oyun

Terkedilmiş: Her Yan Görev Nerede Bulunur | Sapma Konumları Rehberi teknoones

Forspoken’da kilidini açacağınız ilk isteğe bağlı içeriklerden bazıları, Cipal’in dolambaçlı yollarıdır. İşte şehirde 21 tanesini iyi mi bulacağınız.

Oyuncular Athia’da Cipal’e ilk kere vardıklarında, oyunun ne kadar büyük olduğuna dair ilk göstergelerini alırlar. kehanet hakikaten. Organik olarak, çok süratli bir halde ayrım edeceğiniz yeni vazife türlerinden biri, sapmalardır. Sapmalar, bu ortaçağ fantastik macerasında her türden maceraya neden olur. Dans yarışmalarından kedi kovalamacalarına ve kasaba halkı için iyiliklere kadar, aşağıda 21 dolambaçlı yolu ve bu tarz şeyleri Cipal etrafında nerede bulabileceğimizi listeleyeceğiz.


Öteki kehanet Kılavuzlar:

Ilkin Değiştirilecek 6 Ayar | Gizli saklı Kolye ve Pelerin Rehberi | Magic Iyi mi Kolayca Yükseltilir | Float Imla Konumu | Dördüncü Kolye Yükseltme Yuvası | Eski Madeni Paralar ve Poppet’ler Iyi mi Kullanılır | Gizli saklı Tüccar Konumu | Bütün Tanıdıklar Iyi mi Bulunur | Bütün Kediler ve Poppetler Iyi mi Bulunur | Bütün Tırnak Tasarımlarını Nerede Bulabilirsiniz | Bütün Geçmişe Dönüşler Nerede Bulunur?


Forspeaken’daki Bütün Sapmalar Nerede Bulunur?

Ilk olarak 21 görevden 9’u Cipal etrafında ortaya çıkan kedilerle alakalı. Bu yüzden, 1-9 / 21 için, yukarıda listelenen Bütün Kedileri ve Poppetleri Iyi mi Bulunur kılavuzuna başvurabilirsiniz. Oyunu tamamlayana kadar son iki kedinin bulunamayacağını ihmal etmeyin. Aynı şey bu dolambaçlı yollardan birkaçı de ilgilendiriyor, bundan dolayı ana hikayeyi bitirene kadar dolambaçlı yollara oldukca fazla odaklanmamak muhtemelen en iyisidir.

Her halükarda geriye, aşağıda sizin için sıralayacağımız, burada arayacağınız kalan 12 dolambaçlı yol kalıyor.

kehanet

Rehberli tur

Bu, Bölüm 4’te açılır ve Cipal etrafında Pilo’yu takip ederek ve işiniz bitene kadar sizi götürmüş olduğu her alandaki bütün ilginç noktalarla ilgilenerek tamamlanır.

Koyunları Beslemek

Bu da Bölüm 4’te açılıyor ve Frey’in Manşet taramasıyla aç koyunları aramasını ve hala beslenmesi ihtiyaç duyulan üç koyunu bulmasını sağlıyor. Bu bir esinti.

Robian’ın Kıymetli Anıları

Ballow Tree’nin tarafındaki Robian ile konuş. Bundan sonrasında, bu göreve adım atmak için Auden’in dairesinin haricinde Robian’ı yine bulun.

Yeni Perspektifler

Bu hakikaten oldukca basit bir başka ve 4. Bölüm’de otomatikman devreye giriyor. Athia’da Frey’in kamerasıyla fotoğraf çekebileceği düzinelerce yer bulacaksınız. 5’e haiz olduğunuzda, bu rolü tamamlamak için onları ufaklıklara geri götürün.

kehanet

Cipal’da dans etmek

Bu, Bölüm 6’da mevcuttur ve bara gidilerek başlatılabilir. Bilirsiniz, tavanda delik olan. Bu, Pilo tarafınca başlatılan ritim tabanlı bir dans oyunudur ve bu tür öteki mini oyunlara benzer halde oynanır.

Onlar Antak kalma

Bu rolü tamamlamak için Cipal’da haritada işaretli noktaya gidin. Oraya vardığınızda, Johedy’nin Eşyalarını geri almak ve peşinden onları demirciye geri götürmek için hücum eden bütün düşmanları yenmeniz gerekecek.

Kırıklara Yardım Etmek

Haritada yayınlanan vazife başlangıç ​​noktasına gidin ve başlarının üstünde ünlem işareti olan vatandaşlarla konuşun. Sonrasında içeri girin ve Auden ile konuşun. Oradan, Cuff’ı ve haritadaki işaretleri kullanarak rolü takip edin.

Cipal Yine Doğan

Bu, oyun sonrasına kadar mevcut değildir, sadece tekrar de tamamlanması çok kolaydır. Cipal çevresindeki NPC’ler için hususi öğeleri bulmak için Kelepçe taramasını kullanmanız yeterlidir.

Cipal’de Dans (2)

Bu, oyunun nihayetinde oluşturulan başka bir ritim tabanlı mini oyundur. kehanet.

Cipal’de Dans (3)

Bu, Frey’in dans yeteneklerinin son testidir ve yalnızca ilk ikisini bitirdikten sonrasında başlatılabilir.

yitik ninniler

Bu göreve adım atmak için şehrin güzel kısmındaki Johedy ile konuşun, peşinden talimatları ve harita işaretçilerini takip ederek rolü tamamlayın.

Geçmişten patlama

Bu, Yitik Ninnileri bitirene kadar kullanılamaz. Zaten bu, bu aşamada çok çok fazla hazırlıklı olmanız ihtiyaç duyulan klasik patron acelenizdir.

Kategoriler