Anasayfa » Teknik SSS Blogunda Vurgulanan Dead Island 2 PC Sistem Gereksinimleri teknoones
Oyun

Teknik SSS Blogunda Vurgulanan Dead Island 2 PC Sistem Gereksinimleri teknoones

fanatiklerinin bir çok için Ölü ada franchise, sanki Ölü Ada 2 geliştirme cehenneminde kalmaya mahkum edildi. Bu oyunun senelerce bekledikten, gecikmelerden ve hatta IP’nin başka bir stüdyoyla el değiştirmesinden sonrasında çıkacağına dair hiç bir alemet yoktu. Her neyse ki, Dambuster Studios bu taksiti almayı ve bu ayın sonlarında bir sürüm seti ile ileriye taşımayı başardı. Oyunun yaklaşan lansmanına yaklaşırken, oyunu çalıştırabildiğinizden güvenilir olmak için teknik SSS’ye ve PC sistem ihtiyaçlarına göz atmak en iyisidir.

Bu oyunu konsolların haricinde oynamayı planlıyorsanız, PC’nizin eşit olduğu için güvenilir olmak isteyebilirsiniz. Aşağıda listeleyeceğimiz PC sistem ihtiyaçları aslına bakarsanız mevcuttur. Sadece bunun da ötesinde, oyunla alakalı aklınıza gelebilecek herhangi bir sual, potansiyel olarak yetkilinin teknik SSS sayfasından ortaya çıkarılabilir. Ölü ada İnternet sitesi. Örnek olarak, oyunu canlı yayınlamakla ilgilenenleriniz, çalınan film müziği hakkındaki kaygı duyabilir. Bir çok oyun, oyun süresince çalınan muhtelif lisanslı müziklere haizdir, bu da bir Yayıncı Modu’nu kullanıma kıymet kılar.

Her neyse ki, Ölü Ada 2 bir yayıncı moduna haiz olacak ve bu film müziklerini açılış sinematik antet sekansının haricinde önleyebilirsiniz. Kullanılabilir kan filtresi olmadığı belirtilmesine karşın, oyunda ilerlerken bunu aklınızda bulundurmanız gerekecek. Ayrıca, HUD’de ince ayar yapmakla ilgileniyorsanız, değişik göstergeleri ve açılır bildirim pencerelerini ayarlayabileceğiniz için bu mümkündür. Yeniden, bunun izleyicileriniz için oyunu yayınlamak için faydalı olacağını düşünüyoruz.

Sadece daha spesifik olarak, oyunun sorunsuz çalışmasını sağlamak istiyorsanız, aşağıda bulabileceğiniz PC sistem ihtiyaçlarını not etmek isteyeceksiniz. Bu görsel grafik, yalnızca en az ve ultra PC sistem ihtiyaçlarını değil, hem de oyun içerisinde elde etmeyi bekleyebileceğiniz çözünürlük ve FPS’yi de yayınlayan resmi Dead Island internet sayfası blogunda sunuldu.

Yine, Ölü Ada 2 bu ay lansmanı yapılacak. Oyuncular, Dead Island 2’nin 21 Nisan 2023’te PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC platformları için çıktığını görecekler. Kampanyanın ilk açılış anlarını da buradan yeni bir video yükleme ile yakalayabilirsiniz.

Kaynak link

Kategoriler