Anasayfa » Street Fighter 6 Collector’s Edition Amazon’da Ön Sipariş Verildi – Artık Gamestop’a Özel Değil teknoones
Oyun

Street Fighter 6 Collector’s Edition Amazon’da Ön Sipariş Verildi – Artık Gamestop’a Özel Değil teknoones

Gamestop hala ön siparişler sunuyor, sadece şimdi bu tarz şeyleri yerine getirip getiremeyeceklerini bilmiyoruz.

Street Fighter 6 Koleksiyon Sürümü Amazon’da ön siparişe açıldı.

Amazon sıralamasında açıklanmış olduğu şeklinde, bu hususi sürüm bir MadGear Kutusu, Pop Up PARADE figürleri Luke ve Kimberly (17 santimetre), Çıkartma Seti, Sanat kitabı, Figür Diorama Tahtaları, Tam Standart Oyun, Dijital İçerik – 1 Ultimate Pass ile beraber gelir. Year 1 Character Pass içinde ne olduğu, dört Year 1 karakteri için iki ek kostüm ve bunların alternatif renkleri, iki sıradüzen daha ve bonus 7.700 Sürüş Bileti.

Şimdi, bu listeyle alakalı entresan olan şey, Wario64’ün Yorum Twitter’da bağlantıyı paylaşırken:

“Artık GameStop’a hususi değil mi? yahut Capcom GameStop’u terk ediyor mu?

Bunun ilgili olmasının sebebi, GameStop’un bu ayın başlarında icra ettiği ufak bir hatadır.

Bildirdiğimiz şeklinde, yeniden aslına bakarsak Wario64’ten olan GameStop, ön siparişlerini düzenlerken yanlışlar yapmış oldu. Resident Evil 4 Remake Collector’s Editionhem de bir Capcom video oyunudur. Bu hatanın nihayetinde GameStop, bütün mağaza içi ön siparişlerini derhal iptal etti. Resident Evil 4 Yine Imal. Bu, ön siparişi veren her insanın parasını geri alamayacağı ve eşdeğerini mağaza kredisi olarak alacağı yahut başka bir ürün için kullanacağı demektir.

Birtakım müşteriler çevrimiçi olmasını umarken Resident Evil 4 Yine Imal ön siparişler güvendeydi, GameStop bu sayıların yalnızca bir kısmını karşılayabilirdi. Birçok satın alan, çevrimiçi ön siparişlerinin iptal edildiğine dair e-postalar da aldı.

Ne GameStop ne de Capcom, o günlerde bu durumda tam olarak ne işe yaradığını kayda koymak için halkla konuşmadı. Şimdi bu listenin gösterdiği şey, Capcom’un GameStop ile münhasırlık anlaşmasını sona erdirdiği, böylece Amazon şeklinde öteki perakendecilerin de oyunlarının koleksiyoncu sürümlerini sunabilecekleri.

Kıymeti mutlaka, kendi başıma denetim ettim ve söyleyebileceğim en iyi şey, GameStop’un hala ön siparişler sunmuş olduğu. Street Fighter 6 Koleksiyon Sürümü kendi internet sayfasında. GameStop’un bu ön siparişleri yerine getirip getiremeyeceği güvence edilmiyor bundan dolayı ne onlar ne de Capcom konum hakkındaki bir şey söylemedi. Resident Evil 4 Remake Collector’s Edition.

Müşteriler en azından değişik bir durumun ortaya çıkmasını umabilirler. sokak dövüşçüsü çok önemli bir mirasa haiz olabilir ve büyük bir sürüm olarak planlanmıştır, sadece eskisi kadar oldukça ön sipariş alması olası değildir. Resident Evil 4 Yine Imal.

sokak dövüşçüsü 6 2 Haziran 2023’te PlayStation 4, PlayStation 5, Windows via Steam ve Xbox Series X|S’de piyasaya sürülecek.

Kaynak link

Kategoriler