Anasayfa » Söylentiler, Nintendo Dahili Ekiplerinin Bir Sonraki Konsolu İçin Oyun Geliştirmeye Geçtiğini Öneriyor
Oyun

Söylentiler, Nintendo Dahili Ekiplerinin Bir Sonraki Konsolu İçin Oyun Geliştirmeye Geçtiğini Öneriyor

Söylentiler, Nintendo Dahili Ekiplerinin Bir Sonraki Konsolu İçin Oyun Geliştirmeye Geçtiğini Öneriyor

Video oyun endüstrisi için hiç bir süre söylenti ve lafda sızıntı sıkıntısı olmaz. Neredeyse her gün ortaya çıkan bir şey bulacaksınız ve bunlardan bazıları hiç gerçekleşmese de, ötekiler deli bir vurgunculuk ateşini ateşliyor. Şimdi, resmi sözün halka yayılmasını beklerken, bu söylentilerin hiçbirine fazla ağırlık vermemek en iyisi. Mutlaka, pek oldukça oyuncunun çevrimiçi konuşmasına yol açan yeni bir söylenti, Nintendo’nun geleceğidir . Yakında Nintendo’nun bir sonraki konsol sürümünün marketing materyallerini görebilir miyiz?

Şimdi Nintendo Switch’in halefi, daha ilkin bir ton tartıştığımızı gördüğümüz bir şey. Uzun süredir, Nintendo Switch’in gelişmiş bir sürümünün geleceğini öne devam eden söylentiler gördük. Sadece şaşırtıcı bir halde, bu hiç bir süre meyvesini vermedi, bundan dolayı Nintendo Switch Pro sürümü muhtemelen bu aşamada pazara hiç gelmeyecek. Şimdi hayranlar, kısa sürede Digital Foundry’nin podcast’inden değinilen Nintendo’nun bundan sonrasında ne getireceğine işaret ediyor . Konuşulan geliştiricilerin podcast’ine bakılırsa, Nintendo Switch için planlanan bir gözden geçirme vardı, sadece Nintendo o zamandan beri rafa kaldırdı.

Netice olarak, spekülasyonlar, bir sonraki donanım sürümlerinin Nintendo Switch’in tam bir halefi olacağı yönünde. Nintendo Switch İlk olarak 2017’de piyasaya sürüldüğünden beri, yakında firmanın ve donanım serisinin geleceğini canlandırmaya adım atmak için yayımlanan marketing materyalleri olabilir. Nintendo’nun Nintendo Switch için çıkardığı son büyük video oyununun The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom olduğuna dair söylentiler de var .

Tekrar de Pikmin 4  ve  Metroid Prime 4  şeklinde oyunlar da var. Nintendo Switch için hemen hemen muayyen bir çıkış zamanı almayanlar. Yakında bu oyunların ve öteki projelerin sessiz bir şekilde Nintendo için yeni nesil donanıma geçtiğini görebilir miyiz? Tekrar de, internette Nintendo’nun bundan sonrasında ne çıkaracağına dair pek oldukça münakaşa ve vurgunculuk var. Yapabileceğimiz tek şey, Nintendo’nun bu senenin geri kalanında neyi vurgulayacağını ve 2024 süresince piyasaya sürülmesi planlanan Nintendo Switch için birtakım coşku verici birinci taraf sürümleri listelemeye başlayıp başlamayacağını beklemek ve görmek. şu anda Nintendo Switch’in birkaç yinelemesini alabilir. Standart modelin haricinde, yalnız Nintendo Switch – OLED Modeli olarak adlandırılan bir OLED modelinin yanı sıra Nintendo Switch Lite isminde ne olursa olsun elde taşınan bir sürüm var.

 

Kategoriler