Anasayfa » Souls klonlarının 2022’de zar zor şansı vardı, ancak Steelrising’in en azından tarzı vardı
Oyun

Souls klonlarının 2022’de zar zor şansı vardı, ancak Steelrising’in en azından tarzı vardı

Steelrising

Souls klonlarının 2022’de zar zor şansı vardı, ancak Steelrising’in en azından tarzı vardı

Kişisel Seçimler

2022 Yılın Oyunu

(İmaj kredisi: Gelecek)

2022 Yılın Ana Oyunu Ödüllerimize ek olarak (yeni sekmede açılır)PC Gamer ekibinin her üyesi, bu yıl sevdikleri bir oyuna ışık tutuyor. Ayın geri kalanında ana ödüllerimizin yanı sıra yeni kişisel seçimlerimizi yayınlayacağız.

Yazık, iki bitlik bir Dark Souls klonu daha. Nioh serisini kurtar, artık onlara dokunmayacağım bile. Dalgalanma mı? Meh. Ölümcül Kabuk? Bununla baş edemedim. Orada başka neler var? Hepsini unuttum. Biri hariç, gerçekten: Steelrising.

Birisi size Steelrising’in bir klon olmadığını söylemeye çalışırsa, gülüyor demektir. Her şey kasıtlı göğüs göğüse dövüş, sürekli dayanıklılık yönetimi, köşelerin arkasına saklanan düşmanlar ve sıkı, birbirine kenetlenen seviye tasarımı ile ilgili. Yetersiz, iyi kazanılmış kontrol noktaları var ve keşfi ödüllendiriyor. Greedfall, Mars: War Logs ve bir dizi başka RPG’den sorumlu Fransız stüdyosu Spiders tarafından geliştirildi. Soulsborne çok popüler olduğu için Steelrising’i kurnazca bir ticari hareket olarak değerlendirdiklerini söyleyebilirim. Ancak stüdyonun işi bunun için biçilmiş kaftandı: Spiders’a ve iddialı bir şekilde karmaşık eurojank’ın diğer tedarikçilerine hayran olsam da, bu kadar aksiyon odaklı bir şeyi üstlenmeleri onlar için hiçbir zaman iyi bir fikir gibi görünmedi.

Kategoriler