Anasayfa » Sackboy A Big Adventure: Ready Yeti Go Dream Orb Konumları teknoones
Oyun

Sackboy A Big Adventure: Ready Yeti Go Dream Orb Konumları teknoones

İçindekiler[Hide][Show]

Parlak ve renkli bir 3B platform toplama oyunu arayan oyuncular, buradan başka bir yere bakmamalıdır. Sackboy: Büyük Bir Serüven. Oyun keşfedilmeyi bekleyen sırlar ve koleksiyonlarla dolu. Her ölçüde gizli saklı giysi parçaları ve Score Bubbles bulunurken, oyuncuların dikkat etmesi ihtiyaç duyulan en mühim şeylerden biri de Dream Orb’lardır. Oyuncuların, Vex tarafınca dünyanın başına bela olmak için gönderilen Uproar’ı geri püskürtmeleri için Rüya Küreleri gereklidir. Oyuncular yeterince Rüya Küresi toplamazlarsa, onları elde etmek için seviyeleri yeniden oynamaları icap eder.

Her neyse ki, bulmanız gerekmiyor Her Hem de, oyunu tamamlamak için Dream Orb’u olası olmasıyla birlikte erken elde etmek, ondan sonra onları aramak için daha çok süre harcamak istemiyorsanız destek olabilir.

Ready Yeti Go’daki beş Dream Orb konumunun tümünü burada bulabilirsiniz. Sackboy: Büyük Bir Serüven.


Öteki Sackboy: A Big Adventure kılavuzları:

| Cold Feat Dream Orb Mekanları | Dream Orb Lokasyonlarını Keşfetmek İçin Hazır | Başarının Anahtarları Dream Orb Konumları |


Rüya Küresi #1

Seviyeyi düzgüsel halde oynayın, yuvarlanan yetilerden kaçının, ta ki içerisinde yuvarlanabileceğiniz pak bir topun olduğu geniş bir aleni alana gelene kadar. Alanın kuzeybatı tarafında, yuvarlayabileceğiniz minik bir delik bulacaksınız. içerisine. Bunu yaptığınızda, üstünüzdeki platforma götürüleceksiniz.

Bir sonraki platforma bağlanan halat süresince güneybatıya ilerleyin ve almanız için yerde duran ilk Dream Orb’u bulacaksınız.

Rüya Küresi #2

Kendinizi kuzeyden güneye yuvarlanan dev gibi dev yetilerden kaçındığınız bir kısımda bulana kadar seviyeyi düzgüsel halde oynamaya devam edin. Bölgeyi dolaşırken, nihayetinde iki yuvarlanan yeti şeridi içinde yürümeniz için bir ip ile karşılaşacaksınız.

Kuzeydeki ipte bir giysi parçası bulacaksınız, sadece güneye giderseniz üstünde ikinci Dream Orb olan başka bir ip bulacaksınız.

Rüya Küresi #3

Yuvarlanan dev yetilerle kısmı bitirip ikinci Dream Orb’u aldıktan ondan sonra, koç benzeri bir düşmanla bir açıklığa geleceksiniz. Düşmanın icabına bakın ve bölgenin şimal tarafına tehlikeli bir halde yerleştirilmiş kutuya bakın. Kırın ve yuvarlanmanız için minik bir tünel bulacaksınız. Bunu yapın ve kendinizi fermuarlı kapılı bir platformun tepesinde bulacaksınız. İçinden geç.

Kapının içerisinde, büyük, aleni ağzı olan iri bir karakter görmüş olacaksınız. Odanın ortasındaki gongu vurarak çalın ve peşinden tavandan düşen biberleri karaktere yedirin. Onu yeterince biberle besledikten sonrasında, size üçüncü Dream Orb’u verecektir.

Rüya Küresi #4

Daha dev yuvarlanan yetilerden doğuya doğru koşmanız ihtiyaç duyulan bir parçaya gelene kadar seviyeyi düzgüsel halde oynamaya devam edin. Burada, kuzeyde bir denetim noktası olan ve düzen süresince ilerlemenin yolu şeklinde gözüken bir alana gelene kadar koşacaksınız. Sadece o tarafa gitmek yerine doğuya doğru ilerlemeye devam edin ve içerisine yuvarlanabileceğiniz minik bir delik bulacaksınız.

Delikten yuvarlandıktan sonrasında, üstünden atlamak için minik yetileri ve kuzeydoğudaki bir platformda dördüncü Dream Orb’u bulacaksınız.

Rüya Küresi #5

Son Rüya Küresi, seviyenin nihayetinde Abominable Yeti’den kaçarken bulunur. Ondan kaçarken, yol güneye doğru kıvrıldığında, bölgenin şimal tarafında şüpheli bir kırılabilir kutu bulacaksınız. Kutuyu kırarak açın ve son Dream Orb sizin olsun.

Kaynak link

Kategoriler