Anasayfa » Sackboy A Big Adventure: Monkey Business Dream Orb Konumları teknoones
Oyun

Sackboy A Big Adventure: Monkey Business Dream Orb Konumları teknoones

İçindekiler[Hide][Show]

içerisinde birkaç düzen var Sackboy: Büyük Bir Serüven Monkey Business seviyesinde görüldüğü benzer biçimde, oyuncunun Dream Orbs karşılığında birden fazla hayvanı toplamakla görevlendirildiği yer. Maymunları toplamak tamamen isteğe bağlı olsa da, oyuncuların birtakım basit Dream Orb’ları kapması için iyi bir talih.

Maymunların muayyen bir sırası ile toplanması gerekmediğini ve oyuncuların istediği halde yakalanabileceğini ihmal etmeyin, sadece kolaylık sağlamak için aşağıdaki rehber onları süratli bir halde bulmayı kolaylaştıracak halde listeler. .

Monkey Business’ta beş Dream Orb konumunun tümünü burada bulabilirsiniz. Sackboy: Büyük Bir Serüven.


Öteki Sackboy: A Big Adventure kılavuzları:

| Cold Feat Dream Orb Mekanları | Dream Orb Lokasyonlarını Keşfetmek İçin Hazır | Başarının Anahtarları Dream Orb Konumları | Hazır Yeti Go Dream Orb Konumları | Paradise Dream Orb Konumlarında Tiz | Sürünüz Var mı? Rüya Küresi Konumları | Üflemeli Steam Dream Orb Konumları | Onunla Yapışmak Rüya Küresi Konumları | Diğerlerinin Üzerinde Bir Kesim Dream Orb Konumları | Islak Yamaç Düş Küresi Konumları | Beat the Heat Dream Orb Konumları |


Rüya Küresi #1

İlk maymun, ilk alana girdiğinizde derhal bulunur. İki hasım tarafınca saldırıya uğruyor, bu nedenle onlara dikkat edin ve peşinden maymunu kapıp ağıla atın.

İkinci maymun, maymun ağılının güneydoğusundaki bir platformun altındadır. Tut ve kaleme at.

Üçüncü maymun, üstünde Meksika çıkartması olan bir kutunun üstünde duran maymun ağılının kuzeybatısında yer verilmiştir. Maymunu alın ve ağılın içerisine atın.

Bu bölüm için son maymun, üçüncü maymunun üstündeki platformda bulunur. Meksika çıkartması olan kutudan ağız platformuna ve peşinden doğudaki platforma atlayın. Ağız kapandığında, başının üzerine ve peşinden son maymuna atlayın. Kaleme atın ve size ilk Dream Orb verilecek.

Rüya Küresi #2

Maymunları topladığınız ilk kısmı tamamladıktan sonrasında sonucunda bir nebat topuna ulaşacaksınız. İçeri girmek yerine, gizli saklı yol süresince doğuya gidin ve bir fermuarlı kapıya varacaksınız. İçeri gir.

Kapıda, yerden fırlayan solucanlarla köstebeği vurmak zorunda kalacaksın. Onlara iyi bakın ve size ikinci Rüya Küresi verilecek.

Rüya Küresi #3

Maymunları bulup toplamanız ihtiyaç duyulan ikinci aleni alana ulaşana kadar düzen süresince devam edin. İlk maymun ağılın doğusunda bulunur. Ona ulaşmak için iki ağız platformundan atlamanız gerekecek. Karşıya geçtikten sonrasında maymunu kapın, peşinden kapalı ağızların üstünden geçin ve ağılın içerisine atın.

İkinci maymun, direkt ağılın batısında, bir düşmanın yanında bulunur. Düşmanın icabına bakın ve peşinden maymunu kapıp ağıla atın.

Üçüncü maymun, ikinci maymunun derhal kuzeyinde bulunur. İki nebat topundan atılıyor, bu nedenle onu atlayıp R2 ile tutarak yakalamanız gerekecek. Yerde işaretlenmiş X’e doğru yürüyün ve zıplayışınızı zamanlayın, böylece maymun toptan topa ateşlendiğinde havada olmuş olursunuz. Maymunu alın ve peşinden ağılın içerisine atın.

Dördüncü maymun, birtakım balonların gerisinde ağılın kuzeyinde bulunur. Balonları kırın, maymunu alın ve ağılın içerisine atın. İçeri girdikten sonrasında, üçüncü Dream Orb kalemden tükürülecek.

Rüya Küresi #4

Üçüncü küreyi aldıktan sonrasında, düzen süresince devam edin ve ağız platformları içinde zıplarken üstünüzdeki bir platformda dördüncü Rüya Küresini görmüş olacaksınız. Onu almak için kürenin sağındaki ağız platformuna ve peşinden ağzın sağındaki platforma atlayın. Ağız kapandığında, kafasına ve peşinden Dream Orb ile platforma atlayın.

Rüya Küresi #5

Dördüncü Dream Orb’u aldığınızda, son maymun ağılı alanına geleceksiniz. İlk maymun, yerdeki ağılın batısında yer verilmiştir. Tut ve kaleme at.

İlk maymunu aldığınız bölgenin gerisinde ağzı aleni bir nebat topu görmüş olacaksınız. İçine girmek için zıplayın ve peşinden sizi seviyenin ana alanına geri fırlattığında, her şeyin üzerinde olan platformda oturan maymunu yakalayın. Aldıktan sonrasında, kaleme atın.

Alanın şark tarafında bir hasım tarafınca korunan son iki maymunu bulacaksınız. Düşmanı yenin ve peşinden iki maymunu ağıla götürün. Tamamı kalemde toplandıktan sonrasında, son Dream Orb almanız için tükürülecek.

Kaynak link

Kategoriler