Anasayfa » Sackboy A Big Adventure: Diğerlerinin Üstünde Bir Kesim Dream Orb Konumları teknoones
Oyun

Sackboy A Big Adventure: Diğerlerinin Üstünde Bir Kesim Dream Orb Konumları teknoones

Atın, derhal geri gelir.

İçindekiler[Hide][Show]

Oyunculara, oyunun ikinci dünyasında hokkabazlık yapmaları için pek oldukca yeni mekanik verildi. Sackboy: Büyük Bir Serüven ve A Cut Above the Rest seviyesi, oyuncuların başladığında aldıkları bumerang ile bir adet daha ekler. Seviyenin aleni uçlu doğası sebebiyle, içerisinde gizlenmiş bütün koleksiyon öğelerini bulmak birazcık zor olabilir.

A Cut Above the Rest’teki üç Dream Orb’u burada bulabilirsiniz. Sackboy: Büyük Bir Serüven.


Öteki Sackboy: A Big Adventure kılavuzları:

| Cold Feat Dream Orb Mekanları | Dream Orb Lokasyonlarını Keşfetmek İçin Hazır | Başarının Anahtarları Dream Orb Konumları | Hazır Yeti Go Dream Orb Konumları | Paradise Dream Orb Konumlarında Tiz | Sürünüz Var mı? Rüya Küresi Konumları | Üflemeli Steam Dream Orb Konumları | Onunla Yapışmak Rüya Küresi Konumları |


Rüya Küresi #1

A Cut Above the Rest, oyuncuların geniş bir alanı istedikleri sırasıyla keşfetmelerini elde eden aleni uçlu bir düzen olduğu için, Dream Orb’ları tam olarak burada listelenen sırasıyla almanıza gerek kalmayacak. Bununla beraber, bu, üçünü birden alabileceğiniz yalnızca bir sipariştir.

Bölüm başında bumerangı ve ilk anahtarı aldıktan sonrasında, batıya yönelin ve dönen alevli düşmanla aleni alana gelin. Bununla uğraştıktan sonrasında, kuzeye bakın ve tahta kalası tutan bitkileri kesmek için bumerangı kullanarak onu düşürün ve yukarı çıkmanız için bir rampa oluşturun.

Rampadan yukarı çıktıktan sonrasında, ahşabı doğuya doğru tutan bitkileri emin (bunu yaptığınızda düşen dev sandığın duvarından atladığınızdan güvenilir olun.) Tahtaya atlayın ve doğuya doğru takip edin ve siz’ Yolun nihayetinde ilk Rüya Küresini bulacaksınız.

Rüya Küresi #2

İlk küreyi aldıktan sonrasında doğudaki bölgeye gidin. Geniş aleni alandaki düşmanları yok edin ve peşinden kuzeydoğuya ilerleyin. Burada, üstünde bir arı yuvası bulunan bitkiler tarafınca tutulan bir platform bulacaksınız. Yuvayı ve bitkileri çıkarın ve platform, peşinde gizlenen ikinci Dream Orb’u ortaya çıkarmak için düşecek. Platformun üstünden atlayın ve yakalayın.

Rüya Küresi #3

Şark bölgesinde, güneydoğuya doğru hareket eden duvardan bir çivi fırladığında alçalan bitkiler üstünde oturan üç platformun bulunmuş olduğu alanı bulun. İndirildiklerinde platformlara atlayın ve güneye doğru bitirdikleri yolu takip edin. Sağlam platforma atlayın ve oradaki fermuarlı kapıdan geçin.

Kapının içerisinde, sola doğru yürümeniz için ahşap bir platform bulacaksınız. Kenarına kadar yürüyün ve bumerangınızı karşı duvardaki cihaza atın. Bunu yaptığınızda odadaki platformlar hareket etmeye başlamış olacak. Sizi yavaşça kuzeye doğru hareket ettirirken onların üstünde kalınca ve nihayetinde odanın öteki tarafında yüzen Rüya Küresini almaya yönlendirileceksiniz.

Kaynak link

Kategoriler