Anasayfa » Remedy Entertainment, Quantum Break’in Xbox Game Pass’e Geri Döneceğini Onayladı teknoones
Oyun

Remedy Entertainment, Quantum Break’in Xbox Game Pass’e Geri Döneceğini Onayladı teknoones

Geçici bir uzaklaştırmadır.

Microsoft, Xbox Game Pass abonelik hizmetini çıkardığında büyük bir hit oldu. Oyuncular, minik bir aylık ücret karşılığında sayısız video oyununa erişim elde ediyorlardı. İşleri daha da iyi meydana getiren şey, Microsoft’un bütün birinci taraf hususi oyunlarının Xbox Game Pass hizmetini başlatacak ve bu hizmette duracak olmasıydı. Dolayısıyla, kendinizi sıkılmış hissediyorsanız ve eğlenecek yeni bir şeyler arıyorsanız, Xbox Game Pass ebedi eğlence sağlayabilir. Sadece, hayranlar Microsoft’un Xbox’a hususi oyunlarından birinin kapıdan çıkacağını öğrendiğinde sürpriz oldu.

aslına bakarsanız bildirdik Kuantum kırılması abonelik hizmetinden çıkıyordu. Aynı halde, bunun Microsoft’la alakalı bir lisans problemi bulunduğunu da belirttik ve oyunu geri getirmek için sorunları çözebileceklerini umduk. Sadece bunun haricinde bildirebilecekleri başka bir şey yoktu. Her neyse ki, bugün bu oyunun Xbox Game Pass abonelik hizmetine geri döneceğine dair birazcık daha onaylama aldık. Bu, oyunu yöneten geliştiriciler Remedy Entertainment’tan geliyor. Yetkililerine bakılırsa twitter hesap, oyuncular görecek Kuantum kırılması yakında dön.

Geliştirme stüdyosundan gelen tweet, Microsoft’un aslına bakarsanız açıkladığı lisans sorunları sebebiyle bu oyunun geçici olarak kaldırıldığını belirtti. Bu lisansların süresi yakında dolacak, sadece oyun Xbox Game Pass abonelik hizmetine geri döndüğünde oyundan hiç bir şeyin kaldırıldığını görmemelisiniz. Bunun yerine geliştiriciler, bu lisansları yenileme sürecinde olduklarını kaydetti. Aynı halde geliştiriciler, oyun Xbox Game Pass hizmetine geri dönmeye hazır olduğunda takipçilerini uyaracak.

Bu, Microsoft’a hususi olması ve hizmetten ayrılma ihtimalinin düşük olması sebebiyle bu oyunu biriktirme listelerine daha çok koymuş olabilecek birtakım oyuncular için bir rahatlamadır. Bu yüzden, çıkış yolunda olsa da, oyunun Remedy Entertainment’ın PC ve Xbox One platformları için 2016’da piyasaya ilk defa sunmuş olduğu zamanki şeklinde kalmasını sağlamak için süreç çoktan başlamıştı. Ayrıca Microsoft, takipçilerini bu ay abonelik hizmetine hangi oyunların geleceği hikayesinde uyardı. Listeyi hemen hemen yakalamadıysanız, aşağıda oyunu ve ne vakit oynanabileceklerini işaretleyeceğiz.

Xbox Game Pass Nisan 2023 İlaveleri

  • Loop Hero – Konsol ve PC Şimdi Kullanılabilir
  • Demir Tugay – Bulut ve Konsol 6 Nisan
  • Ghostwire: Tokyo – Bulut, Konsol ve PC 12 Nisan
  • NHL 23 – Konsol (Xbox Game Pass Ultimate) 13 Nisan
  • Minecraft Legends – Bulut, Konsol ve PC 18 Nisan

Kaynak link

Kategoriler