Anasayfa » Redmi Buds 4 Özel Harry Potter Versiyonu Satışa Çıktı! teknoones
Teknoloji

Redmi Buds 4 Özel Harry Potter Versiyonu Satışa Çıktı! teknoones

Xiaomi, geçen sene bir Genshin Tesiri model ile Redmi Airdots 3 Pro Kulaklıkları da dahil olmak suretiyle birkaç keyifli hususi sürüm telefon ve aksesuar piyasaya sürdü. Marka bugün bir hususi seri daha piyasaya sürdü ve bu sefer hususi Harry Potter tasarımına haiz Redmi Buds 4 kulaklıklar indirimde. özelleştirilmiş bir vaziyet her kulaklıkla beraber gelirler Harry Potter evlatları var.

kırmızı, Buds 4’e hakikaten büyüleyici bir bakış ve onları sınırı olan sayıda koleksiyon parçasına dönüştürdü. kulaklıklar, aleni Quidditch maçta kullanılan meşhur top altın bir muhbir olan bir dava ile geliyor. Çanta, genel tasarıma bir yoldam dokunuşu katan bir deri kaplamaya haizdir.

Aynı kompakt oval şarj kutusunu görüyoruz, sadece büyücülük dünyasından bir bükülme ile. Popüler Hogwarts Amblem ile beraber gelir. Kulaklıklar çok da fazla çarpıcı görünmüyor; her kulaklıkta popüler Harry Potter yara izi vardır.

Redmi-Buds-4-Harry-Potter-Editio

Size hatırlatmak için Redmi Buds 4 kablosuz kulaklık 35 dB etken gürültü azaltma, 3 seviyeli ayarlanabilir derinlik ve çift mikrofon ile AI davet gürültü azaltma teklifler. 10 mm kalınlığında dinamik bir bobine ve hususi olarak ayarlanmış Xiaomi akustiğine, 30 saat dayanıklılık ve süratli şarj özelliğine haizdir.

tek şarj 6 saat dinleme süresi sağlarken yalnız 5 dakikalık şarj size 1 saatlik müzik sağlar Oyun deneyimi vaat ediyor. MIUI süratli irtibat açılır penceresiyle düşük gecikmeli çift iletim ve Bluetooth 5.2destek sunar . 31 Mart’ta satışa çıkacak olan kulaklığın fiyatı ortalama 58 dolar.

— reklam —

Kaynak link

Kategoriler