Anasayfa » Redmi 12C Geliyor – Temel Özellikleri Açıklandı! teknoones
Teknoloji

Redmi 12C Geliyor – Temel Özellikleri Açıklandı! teknoones

Xiaomi‘in favori alt markası Redmi, 30 Mart’ta Hindistan’da Redmi Not 12 4G ve Redmi 12C zeki telefonları piyasaya sürecek. Firma ek olarak Redmi 12C’nin detaylarını resmi web sitesi ve Amazon üstünden paylaştı. Siteler, telefonun temel özelliklerini ve ek olarak Redmi 12C’nin fiyatını ortaya koyuyor.

Damla çentikli Redmi 12C Büyük 6.71 inç monitör teyit edildi. Arka panelde, ikinci bir lens ve bir LED flaşla beraber 50MP ana sensör muhafazası korumak benzer biçimde kamera modül olacaktır. Kamera kısmında da fizyolojik parmak izi tarayıcı bulunuyor.

Redmi 12C’nın MediaTek Helio G85 işlemci Aynı zamanda, cihazın toplam RAM’i ile donatıldığı doğrulanmıştır.i’yi 11 GB’a çıkaran 5 GB sanal RAM teknolojisi de teyit edilecektir. Bu da zeki telefonun 6GB RAM modeliyle gelebileceğini gösteriyor. Redmi 12C’nin Gücü 5.000 mAh pilden alacaktır. Aygıt Mor, Yeşil, Mavi ve Siyah renk seçenekleri ile sunulacak.

dünyanın en hızlı şarj olan telefonu

Redmi 12C siteleri segmentindeki en süratli zeki telefon En büyük ekrana haiz bulunduğunu ortaya koyuyor. Oldukça fazla para harcamaktan kaçınan ve orta düzen iyi bir telefon arayanların favorisi Redmi 12C olacak benzer biçimde görünüyor.

— reklam —

Kaynak link

Kategoriler