Anasayfa » Redditor’a Göre 2022’nin En İyi Android Oyunları
Teknoloji

Redditor’a Göre 2022’nin En İyi Android Oyunları

Görsel Tasarım Taleplerine Profesyonel Çözümler
Görsel Tasarım Taleplerine Profesyonel Çözümler

2022 yılı için en iyi Android telefonlar listemizi size zaten sağladık. Başka bir yıl sonu listesine ihtiyacınız varsa, sizi redditor adıyla tanıştırayım. ÇevikThor. Bu kişi devam etti ve bu yılki 43 Android oyununu sıralayarak hepimizin yeni yılda sevebileceğimiz yeni bir oyun keşfetmesini sağladı.

Mobil oyunlarım bu yıl oldukça sıkıcıydı. Çok fazla Stumble Guys, This is the Police ve Golf Peaks oynadım. Muhtemelen Quordle, Octordle ve Waffle gibi daha çok web tabanlı kelime oyunları oynadığım için uygulamalar açısından çok çılgınca bir şey yok. rastlamak NimbleThor’un list, Google Play’in listelerini tek başıma incelememe gerek kalmadan radarıma birkaç başlık koyduğu için yardımcı oldu. Süper kavrama.

Aşağıya 2022’nin en çok oy alan oyunlarını yerleştireceğim, her ikisi de S ve A seviyesinde. Doğal olarak, bu listeler özneldir, bu yüzden en sevdiğiniz oyunu görmezseniz alınmayın.

En İyi Başarılar

Gördüğünüz gibi, fiyatlarda geniş bir aralık var, bu nedenle mobil oyun bütçeniz varsa yukarıdaki herkes için bir şeyler var. Yine büyük bir haykırış ÇevikThor Bu listeyi derlemek için. Gülünç derecede yardımcı.

2022’de sevdiğiniz ve bu listede göremediğiniz bir oyununuz varsa, aşağıdaki yorumlarda paylaşın!

Kategoriler