Anasayfa » PlayStation Plus Nisan Oyunları Belli Oldu! teknoones
Teknoloji

PlayStation Plus Nisan Oyunları Belli Oldu! teknoones

Günümüzün en meşhur oyun devlerinden kabul edilen Playstation, parasız oyun dağıtımında rakiplerinden geri kalmamak adına olağanüstü bir kampanya ile bütün hızıyla devam ediyor. Toplamda 880 TL’lik oyunu parasız veriyor.

Evvela belirtmek isteriz ki bu avantajdan istifade etmek istiyorsanız Playstation Plus üyeliğinizin olması gerekmektedir. Satın alacağınız oyunları 4 Nisan itibariyle kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Hangi oyunların ücretsiz bir şekilde verileceği mevzusuna bir göz atalım;

Yapıcınızla Tanışın

Meet Your Maker, her seviyenin oyuncular tarafınca tasarlandığı, Dünyanın sonu sonrası bir çağda geçen birinci kişi bir inşa oyunudur. Roller içinde geçiş yaparak, tuzaklar ve muhafızlarla dolu labirent karakolları inşa edebilir ve arkasından seçtiğiniz taktiklerle öteki oyuncuların oluşturduğu karakolları ele geçirebilirsiniz.

Sackboy: Büyük Bir Serüven

LittleBigPlanet evreninde geçen bir platform ve bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkan oldukca keyifli ve eğlenceli bir oyundur.

demir kuyrukları

Tails of Iron, acımasız dövüş mekaniklerine haiz, elle çizilmiş bir RPG Serüven oyunudur.

Bu oyunların PlayStation Plus üyelerine ücretsiz bir şekilde sunulduğunu hatırlatmak isteriz. Kullananların oyunları kütüphanelerine eklemek için 4 Nisan’ı beklemeleri kafi.

— reklam —

Kaynak link

Kategoriler