Anasayfa » Pedro Pascal, The Last Of Us’ta Joel Hakkında Onu Korkutan Şeyden Bahsediyor teknoones
Oyun

Pedro Pascal, The Last Of Us’ta Joel Hakkında Onu Korkutan Şeyden Bahsediyor teknoones

Görünüşe nazaran Pedro, Joel’i muntazam bir halde canlandırmak için fazlasıyla kafi biliyor şeklinde görünüyor.

Pedro Pascal, HBO’nun yeni filmimizde canlandıracağı Joel Miller hakkında düşüncelerini paylaştı. Bizlerden geriye kalanlar Tv şovu.

Pascal esasen gösterinin kendisi hakkındaki oldukça şey söylemişti. Önceki röportajlarda, dizinin kaynak materyali hakkaten seven insanoğlu tarafınca iyi mi yürütülmüş olduğu hikayesinde oldukca akıcıydı. Ek olarak oyunları oynamamasına karşın Joel’in son kaderini bildiğini doğruladı. Gösterinin video oyunlarından oldukça değişeceğine dair oldukça fazla kaygı var şeklinde görünüyor. Artık medyalar arasındaki değişimlere ahenk sağlamak için birtakım değişikliklerin hakkaten lüzumlu olacağı anlaşılmalıdır. Sonucunda, Sony’nin de dahil olduğu şovun yapımcıları, gosteri izleyen bir seyirci kitlesine hitap edecek bir ürün yapmayı düşünmek zorunda.

Sadece Pedro, Joel hakkındaki ne hissettiği hakkındaki pek konuşmadı. Ismini The Mandalorian’da Mando oynayarak duyuran Pedro, görünüşte benzer fakat oldukça daha azca sevimli bir karakter rolüne adım attı. Joel’in hayat öyküsünün bütün ayrıntılarını açıklamadan, icra ettiği seçimler daima doğru olmasa da sevgisini ve şefkatini anlatım etmiş olduğu anların damgasını vurmuş olduğu trajedi ve hayal kırıklıklarıyla dolu bir hikayesi var.

Pedro, Joel’in nihilist bir hayattaki varoluşsal ikilemi hakkındaki düşünceli, bu kim bilir içerisindeki kargaşayı ona yansıtıyor. İşte Joel hakkındaki söyleyecekleri.

“Bence Joel hakkındaki ürkütücü olan şey, hiçbirimizin aşkı yitirme fikriyle yüz yüze kaldığımızda neler yapabileceğimizi hakkaten bilmemesi. Bilgili yahut bilinçsiz, canlı olmak hatta insan olmak, hissettiğiniz aşkla direkt bağlantılıdır. Var olmak, muayyen bir ilişkiye -çocuğunuza, eşinize- karşı hissettiğiniz sevgiye ve onu kaybetmekle bağlantılı mı? Birtakım insanoğlu bu tür bir kayba ya da bu kaybın tehdidine ya da yeniden bu kaybın tehdidine rasyonel düşünceyi uygulayamaz, değil mi?

İşin daha iyi yanı, Pedro’nun Joel’i ve geri kalanımızı insan meydana getiren şeyin bu olduğu şeklindeki devam sorusuna esprili bir yanıtı var:

“Seni insan ve insanlık dışı meydana getiren şey bu. Video oyununun ortaya koyduğu oldukça güzel bir sual. Çocuk sahibi olmayarak hepsinden kaçınıyorum. Ve ilişkilerden uzak durmak.

Ümit ederim Pedro, Joel’in iyi mi biri olduğuna dair bu kadar anlak ve çözümleme sergileyerek Joel için de unutulmaz bir performans sergiler.

Bizlerden geriye kalanlar TV dizisi 15 Ocak 2023’te HBO’da başlıyor.

Kaynak: Kablolu

Kategoriler