Anasayfa » Ormanın Oğulları Yapay Zeka Yoldaşlarına Sahiptir teknoones
Oyun

Ormanın Oğulları Yapay Zeka Yoldaşlarına Sahiptir teknoones

Fallout seçimi dostlar, maceralarınıza katılmaya hazır görünüyor.

Ormanın Oğulları

Merakla beklenen ölüm kalım tehlike oyunu ile alakalı birtakım yeni detaylar ortaya çıktı. Ormanın Oğlanları. Endnight Games’in özgün ölüm kalım tehlike deneyiminin devamı Orman bir süredir emekler yapılıyor. Sadece, IGN’den oyunun yeni bir tatbiki önizlemesi yardımıyla, solo serüven ile alakalı yeni bilgiler gün ışığına çıktı. Bakıyorum da, oyuncular tamamen tek başına gitmiyor olabilir. Ormanın Oğlanları Nihayet.

Görünüşe gore oyun, oyuncunun maceralarına devam etmesi için suni zeka arkadaşlarına haiz olacak. Ormanın Oğlanları. Refakatçilere benzer tarzda emek verme Araları açılmak oyunlarda, oyuncular seyahatlerinde kendilerine destek olması için bir takım yoldaşla karşılaşabilecek ve işe alabilecekler. Bunlardan ilki, oyuncuyu oyunun ada dünyası uzayında mahsur bırakan esrarengiz helikopter ilçesinden da kurtulmuş benzer biçimde gözüken Kelvin isimli elit bir asker.

Kelvin, kafa travması sebebiyle konuşamamasına karşın, oyuncuya maceralarda eşlik edebilmenin yanı sıra gidip kaynak getirebilmek ve ağaçları kesmek ya da eşya taşımak benzer biçimde öteki görevleri yerine getirebilmek için uygun durumda. . Kelvin, oyuncuların başlarda üslerini kurmalarına ve inşa etmelerine destek olmak için oldukça müsait görünüyor. Ormanın Oğlanlarıfakat edinilebilecek tek suni zeka dostu o değil.

Oyun ek olarak, üç bacaklı ve üç kollu bir mutant olan Virginia isminde daha yakalanması zor bir arkadaşa da haiz. Dost olması ve dost olarak işe alması birazcık daha zor olacak, sadece yeterince dikkatli davranılırsa, nihayetinde oyuncunun istismarlarına bağlı kalmaya ikna edilebilir. Virginia ek olarak oyuncuyla işaret dili ve dans kullanarak komünikasyon kurmaya çalışmak için kendine has bir yönteme haiz olacak. Arkadaşlık sistemi, takdir edenler için bir hit olacak benzer biçimde görünüyor. Araları açılmakcenk esnasında ya da kaynak toplama desteği için ekstra bir çift ele haiz olma seçimi bonuslar. Ayrıca, oyunun sürükleyici hayatına büyük ihtimalle başka bir karmaşıklık ve canlılık katmanı ekleyecekler ve serinin fanatiklerinin, oyun gelecek ay piyasaya sürüldüğünde şüphesiz içerisine çarpmak için çok istiyor.

IGN’nin tatbiki önizlemesinden birtakım ilk bakış görüntülerine göz atabilirsiniz. Ormanın Oğlanları Kendinizi birtakım ölüm kalım tehlike maskaralıklarının havasına sokmak için burada.

Ormanın Oğlanları 23 Şubat’ta piyasaya sürülmesi bekleniyor ve Steam üstünden PC’de satışa sunulacak.

Kaynak

Kategoriler