Anasayfa » Nothing Ear 2’nin Fiyatı Gün Yüzüne Çıktı! teknoones
Teknoloji

Nothing Ear 2’nin Fiyatı Gün Yüzüne Çıktı! teknoones


Nothing Ear (1) TWS kulaklıkların piyasaya sürülmesiyle fazlaca büyük ses getirdi. Eşi olmayan görünümlü kulaklıklar fazlaca popülerlik kazanmıştır ve firma artık yeni Nothing Ear’ın (2) piyasaya sürülmesiyle bunu geliştirmeye hazır. Carl Pei liderliğindeki girişimin yeni nesil işitme cihazları 22 Mart’ta piyasaya çıkacak ve hepimiz beklerken bir kaynak kulaklıkların fiyatını ifade etti bile.

Nothing Ear (2) ortalama 159 euroya mal olacak. Bu fiyat güya Avrupa ülkeleri için ve öteki bölgelerde, sözgelişi Hindistan’da değişim izah edebilir. Özgün Ear (1) başlarda 99 dolar fiyat etiketi ile tanıtıldı, sadece sonrasında 149 dolara çıkarıldı. Fiyatın 10 euro daha artırılabileceğine dair göstergeler var.

Belirtildiği şeklinde, Nothing Ear (2) 22 Mart’ta piyasaya sürülecek. Sadece, kaynağımıza bakılırsa, kulaklıklar altı gün sonrasında, 28 Mart’a kadar satın alınamayacak. Kulaklıkların Amerika, Hindistan ve Avrupa şeklinde bölgelerde satışa çıkmasını bekliyoruz.

Son zamanlarda firma, kulaklıkların LHDC 5.0 codec desteği ve su geçirmezlik için IP54 derecesi ile geleceğini doğruladı. Kaynaklar, kulaklığın zaten önceki modelle aynı tasarıma haiz olacağını ortaya koyuyor. Kulaklıkların iç kısımlarını kaplayan siyah bir şerit yayınlayan yarı saydam bir görünüme haiz saplı bir tasarıma haiz olacaklar.

— Reklam —


Kaynak link

Kategoriler