Anasayfa » Nintendo Switch Online, Onaylı Klasikler Xevious, Kirby’s Dream Land 2 ve Daha Fazlasını Ekliyor teknoones
Oyun

Nintendo Switch Online, Onaylı Klasikler Xevious, Kirby’s Dream Land 2 ve Daha Fazlasını Ekliyor teknoones


Bu, klasik oyunların eklektik bir karışımıdır; biri oldukca iyi, biri tarihsel olarak mühim, biri oldukca niş ve biri kısa fakat keyifli

Nintendo, Nintendo Switch Online’a dört oldukca reel birinci kişi klasiği ekledi. Bunlar Game Boy, Super NES ve NES oyunlarıdır, doğrusu Expansion Pass’iniz olmasa bile alırsınız.

Bu dizideki tarihsel olarak en mühim oyun Xevious NES’te. ilk başlarda 1982’de oyun salonlarında piyasaya çıkan, Xevious tarihçi ve YouTuber Jeremy Parish tarafınca Japonya’da bir sanayi ve kültürel mihenk taşı olarak tanımlanıyor. Yerine değişen renkli bir görünüm ile, o noktada shmup’larda görülmemiş bir karmaşıklık düzeyi getirdi. Feza İstilacıları‘ Ve galaksidesiyah arka planları, size reaksiyon veren ve kalıpları ezberlenemeyen parlak zeka düşmanlar ve bir taktiksel karmaşıklık katmanı için hava ve kara düşmanlarının eklenmesi.

Xevious 1984’te Famicom’a taşındı, sadece 1989’a kadar Amerika’ye ulaşmadı, bu da Batı’nın en mühim olduğu tarihi kaçırılmış olduğu anlamına geliyor. Fakat bu karmaşanın bu kadar mühim bulunduğunu bilmiyorsanız, mutlaka şimdi yakalayabilirsiniz. Özgün atari versiyonu da Hamster tarafınca ayrı bir sürüm olarak Switch’te.

Burgertime Deluxe Game Boy’da Burger tarihi beğenmezsen oynayacağın oyun Burger tarihi. Daha yani, özgün versiyonunu beğenmediyseniz Burger tarihi. Kuralları aynıdır; burger ekmeklerinin ve köftelerin üstünden geçerek onları aşağı indirir ve bir burger yaparsınız. Hem de sizin peşinize düşen bacaklarla cansız yemeklerden kaçıyorsunuz fakat onları köfte ve çöreklerle ezebiliyorsunuz.

Ne yapar Burgertime Deluxe nefis kompakt fakat iyi düşünülmüş oyun tasarımıdır. Hasım suni zekası o denli acımasız değil, bu nedenle savaşma şansınız var. Orijinalin beş haritası yerine 24 yaratıcı ve kısa düzen var. Uzun bir oyun değil fakat bununla birlikte sizi oldukca fazla hayal kırıklığına uğratmayacak.

Ek olarak Game Boy’da Kirby’nin Rüya Ülkesi 2Masahiro Sakurai’nin en meşhur birey olarak bilinmeden önceki minik başyapıtlarından biri. Süper Smash Bros erkek. Bu, ilki kadar eleştirmenlerce küçümsenilmeyen değil Kirby’nin Rüya Ülkesi bu sebeple oldukca fazla geri dönüşüm yapıyor fakat bu onu {hiç de} fena bir oyun yapmıyor. Sakurai’nin icra ettiği büyük eklemeler, Kirby’nin binebildiği ve bir sene sonrasında da olsa kendilerine hususi kabiliyetleri olan üç hayvan arkadaşıdır. Eşek Kong Ülkesi ortaya çıktı. Bu muhtemelen bu dizideki en iyi oyun.

en son, Yan Cep SNES’te her insana hitap etmeyebilir, sadece denemeye kıymet. Tekrar bir arcade orijinaline dayanan bir cep bilardo simülasyon oyunu.

Bu oyunun çekiciliği sıklıkla top fiziğinde, doğrusu bu oldukca minik bir niş, sadece hemen hemen bu şekilde bir oyunu denemediyseniz, kendinizi şaşırtabilir ve keyifli bulabilirsiniz. Ayrıca, SNES sürümü, oyun içi karakterlerin detaylı tam renkli portreleriyle extra bir sunum katmanına haizdir. Bu karakterlerden bazıları, o şık bilardo filmindeki Tom Cruise ve Paul Newman’a geçici bir benzerlikten daha fazlasına haizdir. Paranın Rengi.


Kaynak link

Kategoriler