Anasayfa » Nintendo of America Başkanı, Nintendo Switch’in Hala Birkaç Yılı Daha Olduğunu Hissediyor teknoones
Oyun

Nintendo of America Başkanı, Nintendo Switch’in Hala Birkaç Yılı Daha Olduğunu Hissediyor teknoones

Kısa sürede bir halef duyurusu beklemeyin.

Nintendo Switch, Nintendo için hala fazlaca iyi satıyor. Satış sayıları yardımıyla, bir halef çıkarmak için oldukca fazla teşvik olmayabilir. Yeniden de bu, yayınların bir sonraki konsol platformu sürümleri hakkındaki öğrenebilecekleri her şeyi öğrenme umuduyla Nintendo’ya ulaşmasını engellemedi. Son zamanlarda, İlişkili basın Nintendo of America başkanı Doug Bowser ile konuşmayı başardı. Konuşmanın bir çok Super Nintendo World tema parkına dayansa da, Nintendo Switch’in halefiyle alakalı bir sual vardı.

Nintendo, ne geleceğine dair hemen hemen bir şey açıklamadı. Bunun yerine, Nintendo Switch platformunun uzun ömürlülüğü hakkındaki daha çok konferans yapılmış oldu. Bu, Doug Bowser’a kısa sürede bundan sonrasında nasıl sonuçlanacağı sorulduğunda yazıya döktüğü noktanın aynısıydı. Nintendo of America başkanı, hala sağlam bir ekibe haiz olduklarını ve Nintendo Switch satışlarının hala kuvvetli bulunduğunu söylemiş oldu. Nintendo Başkanı Shuntaro Furukawa’nın dediğine benzer biçimde, Nintendo firması keşfedilmemiş bir bölgede ve platform oyuncular için hala kuvvetli bir oyun platformu bulunduğunu kanıtlıyor.

Nintendo Switch için yedinci yıla girerken, satışlar hala kuvvetli. Bence hala oldukca oldukca kuvvetli bir kadromuz var. Bay Furukawa’nın (Nintendo Başkanı Shuntaro Furukawa) kısa sürede dediği şeklinde, platformla keşfedilmemiş bir bölgeye giriyoruz. Talebin hala orada bulunduğunu görmek coşku verici. Bundan dolayı, gelecekteki herhangi bir konsol yahut aygıt hakkındaki duyurulacak bir şey yok, sadece Nintendo Switch hakkındaki hala oldukca optimist hissediyoruz.

Şahsen ne görmek istediğim hikayesinde dikkatli olmalıyım (yeni bir Switch’te). Sadece paylaşabileceğim şey, yedinci yıla girerken bile Switch’in önümüzdeki birkaç sene içerisinde kuvvetli bir performans sergileyebileceğinden oldukca güvenilir olmamızın sebeplerinden biri, hala hakkaten de oynayabileceğiniz o benzersiz aygıt olmasıdır. yollar, evde, hareket halindeyken. Daima baktığımız şeylerden biri, iyi mi şaşırtabilir ve sevindirebiliriz. Yeni benzersiz oynama biçimlerini iyi mi tanıtabiliriz? Bu devamlı aklımızın önündedir.

Doug Bowser – Associated Press

Netice olarak Doug Bowser, Nintendo Switch’in geleceği hikayesinde optimist hissediyor. Bir sonraki platform sürümünde yeni hamlelerin yapıldığını görmeye başlamadan ilkin bu platform için birkaç sene daha görmeliyiz. Doğal ki, Nintendo firması için geleceğin neler getireceğini görmek için aynı derecede hevesliyiz. Nintendo, video oyunları oynamanın yeni benzersiz yollarını getirme eğilimindedir, bu yüzden bir sonraki platform sürümü için ciddi bir değişim alıp almayacağımızı söylemek olası değil. Ayrıca hayranlar, Nintendo Switch platformunun aynı stilini korumak, sadece onu rakip konsollarla daha iyi rekabet edebilmek için birazcık daha kuvvetli bir makine haline getirmek hikayesinde seslerini yükselttiler.

Her halükarda, Nintendo Switch’in oyuncuların konsoldan bir müddet keyif almasını sağlamak için yayımlanan birçok yeni video oyunu olacak şeklinde görünüyor. Sözgelişi, bu senenin sonlarında, Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları. Aynı biçimde, metroid Fanatikleri dizinin yayınlanmasını bekliyor Metroid Prime 4Nintendo Direct akışlarında gösterilmekten kaçınmaya devam ediyor.

Kategoriler