Anasayfa » Metro Trilogy’de Steam’den 327 TL’lik Dev İndirim teknoones
Teknoloji

Metro Trilogy’de Steam’den 327 TL’lik Dev İndirim teknoones

Günümüzün en popüler dijital oyun mağazası BuğuMetro fanatikleri için mükemmel bir tenzilat kampanyası sunuyor. Eleştirmenlerce burun kıvırılmayan Metro serisinde üç oyun ve bir bonus DLC ihtiva eder Metro Saga PaketiYüzde 82 tenzilat girdi.

Metro 2033 Redux, Metro: Last Light Redux, Metro Exodus Gold Edition ve Exodus için gösterilen genişleme paketi şu anda 327 TL yerine bir tek 327 TL. 57,23 TLSatıldı. Koleksiyonun tamamını satın almak istemeyenler de her oyun için uygulanan indirimlerden yararlanabiliyor. Birinci kişi bakış açısıyla deneyimlenirse kıyamet sonrası ölüm kalım oyunları Beğendiyseniz mutlaka bakmanızı öneririm.

Metro Serisi Steam’de %82 İndirimle 57,23 TL!

metro oyunları steam indirimi

metro serisiMoskova’nın çöken metro tünellerinden kıyamet sonrası Rusya’nın ücra köşelerindeki çorak topraklara uzanan bir serüven sunuyor. 4A Games’in geliştirdiği oyunlar hem hikayesi bununla birlikte atmosferi ile türünün en hususi örnekleri içinde içeriyor. Serinin üçüncü ve son oyunu. Metro Çıkışı2019 senesinde gösterime girmiştir. Mevzusu itibariyle Last Light’ın derhal arkasından geçen bir imal, ikonik diziye mükemmel bir final getirmişti.

Olağanüstü grafikleri ve incelikle tasarlanmış oynanış mekanikleriyle hikayenin sonunu getiren Exodus, bir çok fert tarafınca serinin en iyi oyunu olarak görülüyor. Nitekim oyunun Metacritic puanının 85 olması ve Steam incelemeleri de bu görüşü doğruluyor. Üç Metro oyunu ve bir bonus DLC için geçerli olan Steam indirimi 9 Mart’a kadar devam edecek. Metro Saga Paketibu tarihe kadar 327 TL yerine 57,23 TL Karşılığında satın alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Steam 329 TL’lik Oyunu Parasız Yapmış oldu! Şimdi dene

Steam’de Bu Haftanın Ucuz Oyun Önerileri #14

Steam’de Yüzde 80’e Varan Ubisoft Yayıncı İndirimi Başlıyor

Kategoriler