Anasayfa » Marvel’s Wolverine Ne Zaman Çıkıyor? teknoones
Teknoloji

Marvel’s Wolverine Ne Zaman Çıkıyor? teknoones

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden önde gelen Marvel yeni oyunu Wolverine ile çok iddialı bir halde yaklaşmakta. Oyun ile alakalı ilk informasyon 2021’de Sony ve Insomniac Games, tarafınca duyurulmuştu ve o zamandan beri oyun ile alakalı pek izahat yapılmadı. Bugünkü yazımızda sizlere Marvel’s Wolverine ile alakalı informasyon vereceğiz.

Firma Marvel’s Wolverine oyunu için çok iddialı bir halde ve oyuncuların beklediği seviyenin üzerinde olacağını belirtti. Bununla birlikte, oyunun tamamıyla yetişkinler için olacağına, Wolverine karakterinden beklendiği biçimde oyun içerisinde devasa yükseklikte sertlik ve kan içereceğini belirtti.

Oyunun mevzusuna gelecek olursak oyunda Wolverine’nin X-men grubuna katılmadığı periyodu alarak yarı aleni dünya gibi tasarladıklarını açıkladı. Bu da akıllara God War seçimi şeklinde bir oyun mu geliyor sorusu bıraktı.

Oyunun çıkış zamanı ile alakalı ise firma çalışmalarına süratli bir halde devam ettikleri ve çıkış zamanı olarak 2024 yılı sonbaharı olarak planlamaktalar. Ama bu sürenin daha uzayabileceği ve 2025 yılına sarkacağını da açıklamalarına ekledi.

https://www.youtube.com/watch?v=5iTjgmp3SnA

Epic Games Şubat İndirimleri Başladı!

— Reklam —

Kategoriler