Anasayfa » Marvel’s Midnight Suns: Hunter’ın Açılabilir Efsanevi Kartları Nasıl Elde Edilir | Bladestorm, Çağırma Charlie ve İmha teknoones
Oyun

Marvel’s Midnight Suns: Hunter’ın Açılabilir Efsanevi Kartları Nasıl Elde Edilir | Bladestorm, Çağırma Charlie ve İmha teknoones

Bu Avcı kartlarıyla Efsanevi gücün kilidini açın.

İçindekiler[Hide][Show]

İnanılmaz derecede havalı iki adet var Efsanevi Kartlar ana karakteriniz The Hunter için kilidi açabilirsiniz. Marvel’in Geceyarısı Güneşleri. Bu kartlardan biri çağırmanıza izin verir. Charlie 2/3 tur için şeytani köpek. Bu, harpte denetim etmeniz için yani dördüncü bir karakter meydana getiren keyifli fakat sonunda lüzumsuz bir Efsanevi. Üst seviye oyun için tam olarak lüzumlu değil, sadece son aşama tatminkar – bilhassa Abbey etrafında dolaşan iblis köpeğin hayranıysanız. Hayır, mutlaka kilidini açmanız ihtiyaç duyulan reel Efsanevi Giderme.

Dünyanın en kuvvetli kartı avcı güvertesi yalnız ikinci Hulk’un Efsanevi hasar potansiyelinde. Doğru kartlarla, bu kabiliyeti bir mutlak canavaren çok muamele yapabilme 690 Hasar geniş bir tesir alanındaki her düşmana. Bu, muayyen zorluklarda seçkinleri ve hatta süper kötüleri tek bir vuruşta yok etmek için kafi. İşte her iki Efsanevi Kartın da iyi mi alınacağına dair kısa bir özet. Zorluklar yahut arkadaşlık arayışları yöntemiyle kazanılamazlar. Bundan birazcık daha fazlasını yapmalısın.


Daha çok Geceyarısı Güneşi rehberi:

Başlangıç ​​Kılavuzu | Armağan Verme Rehberi | Ay Şövalyesi Paskalya Yumurtası | Öneri Kase Rehberi | Gizli saklı Kedi Abanoz Iyi mi Bulunur | Dikili Taş Kodları


‘Bladestorm’ Efsanevi Kartı Iyi mi Alınır?

bu “Kılıç fırtınası” Efsanevi, oyundaki en iyilerden biridir ve kilidini açabileceğiniz en eskilerden biridir. Bu beceri, bir alanda hasar verir, bıçaklarınızı döndürür ve düşmanları etrafa savurur. kuvvetli geri tepme.

  • Iyi mi açılır: Tamamlayarak kazanılan Avcı Mücadelesi de dövmek.

Bu, bir işlemi tamamlayarak açılır Inceleme. Bu, hikayenin fazlaca, fazlaca başlarında yapılabilir — bu yüzden inceleme görevlerinizi deneyin ve hangi kilidin açıldığını görün Zorluklar de dövmek.


‘Charlie’yi Çağır’ Efsanevi Kartı Iyi mi Alınır?

kazanmak için “Charlie’yi Çağırın” Efsanevi Kart, ulaşmanız gerekiyor en çok Fer Yakınlığı. “Charlie’yi Çağırın” şeytani köpeğin Charlie’yi 2 tur çağırır. Yükseltildikten sonrasında, 3 tur süresince çağrılacaktır. Charlie’nin özelleştirilemeyen kendi kartları vardır.

  • Iyi mi açılır: Ulaşmak 250 Fer yakınlık En çok ışığa ulaştığınızda, ‘Charlie’yi Çağır’ kartının kilidini açacaksınız.

Light’ı kazanmak için devamlı bir diyaloğu seçin. beyaz sembol. ile bir deste de oluşturabilirsiniz. Hafifçe Yakınlık Kartları. Alt ortasında beyaz sembol bulunan kartlar, Fer Yakınlığı ve her kullanım için size +1 Fer verecektir. Bu şekilde devam ederseniz fazlaca süratli bir halde en çok Fer kazanırsınız — Bunu hikayenin 1. Kısmından ayrılmadan ilkin kazanabildim.


‘Annihilation’ Efsanevi Kartı Iyi mi Alınır?

bu ‘Giderme’ Legendary Card, oyundaki en iyi ikinci karttır ve mutlaka oyunda kullanabileceğiniz en iyi kartlardan biridir. Avcı. Bu kart bütün Kahramanlığı tüketir ve her kahramanlık için hasar verir. Kart, aynı anda birden fazla düşmana hasar verebilen geniş bir daire oluşturur. Yükseltildiğinde 46 Hasar (Her Kahramanlık Puanı başına) yahut 69 Hasar (Her Kahramanlık Puanı başına) verir.

  • Iyi mi açılır: Aldıktan sonrasında ‘Kırmak’ Güç Lafı, yolculuk Lilith’in Bahçesi ve arkadaki çatlak duvarı kırın. Aşağı odaya inin ve Kapıcı ile konuş.
    • Bu, tam olarak tamamlamayı gerektirir. Manastır Alanı. Bunu yapmak için, bütün Güç Laflarını kazanmak için üç rolü tamamlamanız gerekecek.
    • Güç Lafları Iyi mi Öğrenilir?: ‘Açıkla’ | ‘Arındır’ | ‘Kırmak’

Kapıcı ile konuştuktan sonrasında bu kartın kilidi açılır. Bu kart, öteki kartlarla birleştirildiğinde son aşama güçlüdür — ‘Orduya çağırmak’ kazanılan Kahramanlığı ikiye katlar ve şöyle yükseltilebilir: Serbestkullanması inanılmaz derecede kolaylaştırıyor. Arttırmak için kartları da kullanabilirsiniz. Tehlikeli sonuç hasar ve uygula Duyarlı hedeflere. Kendini geliştirmek 10 Kahramanlık ve kabiliyeti özgür bırakmak, hasım grupları için yıkıcıdır.

Kategoriler