Anasayfa » League Of Legends Lunar Revel 2023 Festivalini Duyurdu teknoones
Teknoloji

League Of Legends Lunar Revel 2023 Festivalini Duyurdu teknoones

League of Legends, senelik Yeni Sene tebrik etkinliği olan Lunar Revel için bu senenin oyun içi şenliklerini duyurdu. spikerin resmi League of Legends Twitter hesabı; Altın havai fişeklerin, yüzen kırmızı fenerlerin ve dilini çıkarmış bir Çin ejderhasının resmini paylaştı. Mevzubahis tweet’te Lunar Revel 2023 şenlikleri için neler hazırladığına dair yeni detaylar da paylaşıldı.

Lion Dance Poggles’ın yer almış olduğu güncellenmiş bir broşür, yaklaşan dört etkinliği tarihleriyle beraber gösteriyor. 11 Ocak’ta başlamış olacak ve 26 Ocak’ta Sona erecek olan festivallerde bizleri neler beklediğine dair elimizde fazlaca azca informasyon var.

League Of Legends Yeni Sezonda Bir Sıfırlama Meydana getirecek

Efsaneler Ligi

Oyun ilk başlarda 11 Ocak’ta gösterildi. Ay Bayramı başlamış olacak, peşinden 12 Ocak’ta Ay Galası faaliyet başlamış olacak. Ay Galası etkinliği esnasında Efsanevi kostümler verilecektir. En son, oyuncular 26 Ocak’ta özgür bırakılacak. Ay Tanrıları kostümlerini satın alabilirler. Hem Efsanevi aynı zamanda Ay Tanrıları görünümleri, efsaneler Ligi daha ilkin duyurulmuştu.

Efsanevikompleks Çin motifleri ve kırmızı-beyaz renk düzenine sahipken; Ay Tanrıları görünümleri altınlar ve koyu renklerle süslenecek. Ashe ve Qiyana, Ay İmparatoriçesi görünümleri alırken, Kha’Zix ve Malphite, Ay Muhafızı görünümleri alacak. Yeni sürem, sürem ortasında bir liste sıfırlaması içerecek ve sıfırlama süresinin hemen hemen açıklanmadığı bildiriliyor. Liste sıfırlama, aktörleri 2023 Sezonu süresince bir hedefin arkasından gitmeye teşvik edecek.

Kategoriler