Anasayfa » League of Legends 13.1 Önizlemesi Paylaşıldı teknoones
Teknoloji

League of Legends 13.1 Önizlemesi Paylaşıldı teknoones

League of Legends 13.1 ile yapılacak değişimler Apaçık. Yuumi ve üst koridor tiranı Aatrox’un bir kere daha araştırma altında bulunduğunu duyar duymaz hepimiz oldukca sevinecek. Son aşama sinir bozucu olan bu iki karakter bir kere daha nerflenecek.

Bilhassa Renekton ve Irelia olmak suretiyle dövüş stili şampiyonları için eğer olmazsa olmazdır. Jak’Sho, Değişken Tasarımcı Ezra ‘Phlox’ Lynn şeklinde bir takım değişik unsur de değişikliğe uğrayacak.Ek olarak birtakım cılız öğeleri güçlendiriyoruz ve Jak’Sho’yu dövüşçüler için daha azca kıymetli hale getirecek halde ayarlıyoruz.‘ müjdesini verdi.

League of Legends 13.1 Ne Getirecek?

League of Legends 13.1 Ne Getirecek?

Jak’Sho, Mordekaiser yapılarının bir koleksiyonunda da mühim bir rol oynadı; Şu demek oluyor ki, League of Legends 13.1’deki değişimler tavsiye edilen nerflerle birleştiğinde, zırhlı tehdidin birkaç aşama zayıflayacağını kolaylıkla söyleyebiliriz. ADC ve yardımcı oyuncularının kıvanç çığlıklarını şimdiden duyabiliyoruz.

Desteklerden bahsetmişken, League of Legends 13.1 güncellemesinin öne çıkan özelliklerinden biri de Yuumi’nin “oldukça yüksek yasak“Gerçeğin bir kararı olarak başka bir Yuumi nerfi gelecek. Bu değişikliklerin ne olduğu bilinmemekle beraber, büyük ihtimalle bu senenin sonlarında yapılacağını bildiğimiz, merakla beklenen League of Legends Yuumi tekrar düzenlemesine dahil edilecekler.

Özetle; AD Shaco, Jayce, Lissandra ve Sion parlatılacak. Aatrox, Dr. Mundo, Fiora, K’SanteMordekaiser, Rammus, Yuumi ve Zeri zayıflatılacak kahramanlar olacak.

Kategoriler