Anasayfa » Huawei, TalkBand B7’yi Tanıttı! – Fiyatı Belli Oldu! teknoones
Teknoloji

Huawei, TalkBand B7’yi Tanıttı! – Fiyatı Belli Oldu! teknoones

Huawei dün en büyük ürün lansmanlarından birini gerçekleştirmiş oldu. TalkBand B7 gözden kaçan yeni cihazlardan bir tanesiydi. Geçen sene çıkan TalkBand B6 zeki bant/Bluetooth kulaklık 2’si 1 arada ürününün devamı niteliğindeki ürün, tekrar değişik bir tasarımla karşımıza çıkıyor.

Paslanmaz çelik kasada TalkBand B7 326 ppi px yoğunluğa haizdir (188 x 460 px) 1.53 inç AMOLED ekrana haizdir. Giyilebilir aygıt, Kirin A1 yonga seti tarafınca desteklenmektedir ve Bluetooth 5.2 eşleştirildi. Huawei, gelişmiş bir arama gürültüsü azaltma algoritması ve daha iyi ses alımı için iki mikrofonla beraber gelir. Bilezik ek olarak kalp atış hızınızı ve kan oksijen seviyenizi izleyebilir ve size 10 adede kadar aktivite için kondisyon takip edeni sağlayabilir.

TalkBand B7, düzgüsel tescilli şarj disklerinden fazlaca daha kullanıcı dostu olan düzgüsel bir USB-C kablosuyla şarj olur. Pil ömrü, iki tam günlük karma kullanım için derecelendirilirken, 10 dakikalık süratli şarj size extra dört saatlik kullanım sağlar. Paketin hepsi su ve toz için IP57 derecesine haizdir.

huawei konuşma bandı b7

Huawei TalkBand B7, Parlak Siyah ve Sema Grisi Renk seçenekleri mevcuttur. Küresel pazar bilgileri gelecek günlerde ortaya çıkacak. ilk başlarda Çin’de satılacak olan ürün, 145 dolardan raflarda olacak.

Apple Watch Ultra Rakip, Huawei Watch Ultimate Çıktı!

— reklam —

Kaynak link

Kategoriler