Anasayfa » Huawei MatePad 11 (2023) 23 Mart’ta Piyasaya Çıkıyor teknoones
Teknoloji

Huawei MatePad 11 (2023) 23 Mart’ta Piyasaya Çıkıyor teknoones

23 Mart’ta HuaweiÇin’in Şangay kentinde bir takım yeni amiral gemisi ürünü tanıtacağı mega bir bahar etkinliğine ev sahipliği meydana getirecek. Piyasaya sürülecek cihazlar içinde premium Huawei P60 serisi ve merakla beklenen karşı koyabilir Mate X3. Bugün marka, bu yılki MatePad serisinin lansmanının da aynı gün geleceğini onayladı. MatePad 11 (2023), birtakım ilgi çekici iyileştirmelerle tanıtıldı.

Resmi tanıtımlara nazaran Huawei MatePad 11 tablet (2023), kağıt benzeri bir okuma ve yazma deneyimi sunacak. Bu aygıt hem de Huawei’nin bu tür bir tablete ilk adımını atmakparlama önleyici göz korumalı pürüzsüz bir ekrana haiz olacaktır. Tabletin paneli, ışığı çevredeki ortamdan uzaklaştırır %97’ye kadar ortadan kaldırabilir etkisinde bırakan özelliklere haiz.

Ayrı ayrı TUV Rheinland, cihazın tasarımını ortaya çıkaran görseller paylaştı. Tabletin arka tarafında tek kamera ve ön tarafında çentiksiz bir ekrana haiz olduğu görülebiliyor. Selfie kamerası üst çerçeveye dikey olarak yerleştirilmiştir.

MatePad 11 tablet, TÜV Rheinland’ın aynasız sertifikasını aldı; Bu, kullanıcıları iç ortam ışığının negatif etkilerinden koruyarak daha iyi bir genel edinim sunabileceği demektir.

— reklam —

Kaynak link

Kategoriler