Anasayfa » GTA Online: Hangar Kapılarının Kilidini Açma teknoones
Oyun

GTA Online: Hangar Kapılarının Kilidini Açma teknoones

Otomobilleri çalarken iyi eğlenceler.

Grand Theft Auto Çevrimiçi oyuncuların ekstra oyun içi para kazanmak için oynaması ihtiyaç duyulan pek oldukca rolü olan bir oyundur. GTA Online’ın Kontrat DLC’sindeki Çalgı Kurtarma Emniyet Sözleşmeleri, aktörleri çalıntı bir aracı hangarın içerisinden almak için bir yolculuğa çıkaran bir sözleşmeye haizdir. Bu aracı bulurken, onu kurtarmak için hangar kapılarının kilidini açmanız gerekecek, sadece bu rahat bir iş değil. Bu kılavuzda, birtakım oyuncular için zorlayıcı olacağından, bu kapıları iyi mi oldukca daha rahat açacağınızı size öğreteceğiz.


Daha Fazla GTA 5 Çevrimiçi Kılavuzu:

En İyi Otomobiller ve Taşıtlar Nerede Bulunur | Bütün Hile Kodları | Bütün Silahların Kilidini Açma | GTA Online Solo Iyi mi Oynanır | Sadakat Moduna Karşı Performans Moduna Karşı Performans RT Modu | Öykü Modu Kayıtlarını PS5 ve Xbox Series X/S’ye Alıntılama | 2023’te Yürütülecek En İyi İşletmeler


Çalgı Kurtarmada Hangar Kapılarının Kilidi Iyi mi Açılır

Hangar kapılarının kilidini açabilmek için beton yardıma monte edilmiş yeşil bir düğmeye basmanız kafi olacaktır. Oyuncular kendilerini hangarda bulunan uçağın burnuna yerleştirdiklerinden güvenli olmalıdırlar. Şimdi düz olan hareketli merdivenlere doğru ve arkasından sağa doğru yürüyün. Hemen sonra bu merdivenlerin yanında aleni renkli bir yardımcı görmüş olacaksınız ve ihtiyacınız olan düğme ona iliştirilmiş olacak.

Düğmeyi bulduktan sonrasında hangar kapılarının kilidini açmak için onunla etkileşime geçin, buradan çalıntı aracı kapılarda gözüken işarete kadar sürebilirsiniz. Bunu yapmak, fanları aracın dışına çıkaracak ve artık onları Acente’ye teslim edebileceksiniz. Teslim ettikten sonrasında vazife tamamlanacak ve kazanmış olduğunuz parayı alacaksınız.

Emniyet Sözleşmesini tamamladıktan sonrasında, GTA Online’da da VIP sözleşmelerinin kilidini açmaya bir adım daha yaklaşacaksınız. Bu ilk Sözleşmeyse, Franklin’den bir telefon almadan ilkin birazcık beklemelisiniz ve Los Santos Golf Kulübüne gidip “On Course” görevini üstlenebilirsiniz. Peşinden, bu rolü tamamladıktan sonrasında, büro bilgisayarlarında daha çok VIP Sözleşmesi bulabileceğiniz Ajansa geri dönmelisiniz.

Vip Sözleşmeleri, size büyük ödüller verebilecek oldukca parçalı görevlerdir. Hatta bazıları ortalama 1.000.000 $ öneri etti. Bu, GTA’da oyunda arzuladığınız birçok şeyi elde etmenize destek olabilecek kocaman bir para yığınıdır. Grand Theft Auto Çevrimiçi PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur. Otomobilleri çalarken iyi eğlenceler.

Kategoriler