Anasayfa » Google’ın Gelecek 3 Yılındaki Pixel Telefonları Ortaya Çıktı
Teknoloji

Google’ın Gelecek 3 Yılındaki Pixel Telefonları Ortaya Çıktı

Biri bana 2023’te Google’dan ne beklediğimi sorsaydı, muhtemelen 2022’den daha fazlasını önerirdim – yani bir Pixel 7a, Pixel 8 ve 8 Pro – yalnızca ilk katlanabilir lansmanlarında makul bir şansla. dinlenmek. Bundan sonra, önümüzdeki yıl için büyük cesur tahminlerde bulunmamaya çalışıyorum ama yeni bir rapor sayesinde önümüzdeki 3 yılı düşünmeye başlıyoruz.

mürettebat Android Yetkilisi güvenilir bir kaynağın onlara Google’ın 2023, 2024 ve 2025 yol haritasını verdiğine inanıyor. Bu yol haritası bize hemen köşedeki cihazlar hakkında bilgi veriyor ve ayrıca hedefimiz mükemmel Pixel’e bağlı kalmaksa cüzdanlarımızın neler planlayabileceğini anlatıyor. 12 aydan fazla 7.

Google’ın 2023 Pixel telefonları

2023 için yukarıda da belirttiğim gibi bir Piksel 7a Google I/O çevresinde, yalnızca bu yıl onunla katlanabilir bir lansman görebildik, söylentiye göre katlanabilir bir Piksel Katlama. Bugünün raporu bu cihazları “lynx” ve “felix” olarak adlandırıyor. İsmini zaten Pixel 7a olarak bildiğimiz “lynx”, ancak artık Pixel Fold hikayeleri için “felix” i takip edeceğiz.

Google’ın Pixel 7a’yı Pixel 6a gibi 449 $ olarak fiyatlandırmayı planladığı bildiriliyor. Pixel Fold için, yaklaşık 1.800 $ ‘a ve bu Samsung Galaxy Fold bölgesine yükselebilir. Bu korkutucu bir düşünce, ancak katlanabilirler bugün hala ucuz değil. Unutmayın, Pixel Fold’un böyle göründüğünü düşünüyoruz.

Ve son olarak, bir Piksel 8 ve Piksel 8 Pro yıl sonra gelmelidir. Bunların kod adları “shiba” ve “husky”dir ve bir Tensor G3 olduğuna inanılan “zuma” kod adına sahip bir çip tarafından çalıştırılmalıdır. Bu iki telefonla ilgili dikkate değer diğer tek bilgi, Pixel 8’in daha küçük bir ekrana ve genel form faktörüne sahip olabileceği fikridir. Heyecandan çıldırmamaya çalışıyorum.

Google’ın 2024 Pixel serisi vahşileşiyor

Görünüşe göre Google, 2024’te Pixel 7a’nın 2023’teki başarısını göz önünde bulundurarak ve ardından amiral gemisi Pixel 9 serisini Apple yöntemleriyle genişleterek her şeyi sarsmaya karar verdi.

bu Piksel 8a (kod adı “akita”) olabilir veya olmayabilir. Google’ın, A serisini yıllık yerine iki yılda bir yayınlama fikrini tarttığı söyleniyor. Pixel 8a’nın kaderi, Pixel 7a’nın başarısına veya başarısızlığına bağlı olabilir. Pixel 8a piyasaya çıkarsa, fiyatlandırma 499 doları bulabilir.

2024 için eğlencenin başladığı yer, Pixel 9’un piyasaya sürülmesidir. Google, normal bir Pixel 9 (muhtemelen daha düşük bir fiyatla) ve farklı boyutlarda iki “Pro” telefon yayınlayarak bir Apple yaklaşımı benimseyebilir. Yalnızca Google Pixels ile iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max gibi düşünün.

bu Piksel 9 benzer boyuta sahip 2023’ün Pixel 8’inin bir devamı olacaktır. İçin Piksel 9 Pro hattıdaha sonra 6.3″ ve 6.7″ ekranlı cihazlar alırdık. Orada takip edilecek kod adları “komodo” ve “caiman” dır.

2024 için başka bir Pixel Fold’u merak ediyorsanız, bunun için bir tür plan var, ancak piyasaya sürülmesi muhtemelen orijinal Pixel Fold’un piyasaya nasıl vuracağına bağlı.

Google’da 2025!

2025’e çok uzak olduğu için, Google’ın bu süreyi nasıl geçireceğine tam olarak karar vermiş gibi görünmüyor, ancak bildirildiğine göre birkaç farklı rota düşünüyor. Galaxy Z Flip tarzı bir telefonun yanı sıra 4 adede kadar farklı telefona (her isim altında 2) sahip olabilecek bir Pixel 10 ve Pixel 10 Pro serisini düşünüyor.

Ve sanırım bu onu kapsıyor.

Tüm bunlara tepkim, çoğunlukla, arkasında durabileceğim sağlam bir fikir yol haritası gibi göründüğünü düşünüyorum. Üst düzey cihazların küçültülmesinden, daha fazla seçenekten ve Google’ın katlanabilir alanda neler yapabileceğini görmekten yanayım. Görünüşe göre bunların hepsi düşünülüyor, yani evet.

Kategoriler