Anasayfa » Google’ın En Son Pixel Beta Hakkındaki Düşüncelerinizi Bilmesi Gerekiyor
Teknoloji

Google’ın En Son Pixel Beta Hakkındaki Düşüncelerinizi Bilmesi Gerekiyor

İlk Android 13 QPR2 beta birkaç gündür telefonunuzda olduğuna göre, Google bunun iyi mi kötü mü olduğunu veya deneyiminizin nasıl olduğunu bilmek istiyor. Hemen hemen tüm beta yapılarında olduğu gibi, mevcut yapı hakkında geri bildirimde bulunmanıza izin veren isimsiz bir anket yayınladılar. 5 dakikanız varsa doldurup Android geliştirici ekibine yardımcı olmalısınız.

Anket, hangi telefona sahip olduğunuzu ve telefonunuzdaki Android 13 sürümünü onayladığınızı soracaktır. Pixel 4a, Pixel 5, Pixel 5a, Pixel 6, Pixel 6a veya Pixel 7 ve T2B1.221118.006 sürümüne ihtiyacınız var. Ne de olsa, onlara farklı bir Android 13 derlemesi hakkında geri bildirimde bulunursanız yardımcı olmuyorsunuz.

Soru bölümüne girdiğinizde, kararlılık, performans, pil ömrü, mesajlaşma, arama kalitesi, veri ve WiFi bağlantısı ve şarj etme hakkında oldukça basit sorular soruyorlar. Çeşitli memnuniyet seviyeleri ile cevaplayabilir veya kullanmadığınız ve hakkında fikir sahibi olmadığınız alanlar için bir kutuyu işaretleyebilirsiniz.

Ardından, arkadaşlarınıza ve ailenize bu versiyonu denemelerini tavsiye edip etmeyeceğinizi, genel olarak memnun olup olmadığınızı ve “En Önemli” konular olarak değerlendireceğiniz alanları soruyorlar. Herhangi birini seçerseniz, yaşadıklarınızla ilgili daha fazla ayrıntı sağlayabileceğiniz ek sayfalar olabilir. Benim için en büyük sorunum veri bağlantısında, çünkü Pixel 7’m sürekli olarak sinyal düşüyor ve geri alamıyor. Dürüst olmam gerekirse, oldukça sinir bozucu olmaya başladı.

Yine, Google bunu çoğu Android beta derlemesinde yapıyor ve onlara geri bildirimde bulunmak için birkaç dakika ayırmaya değer. Sonunda, Android’i test etmek ve büyükanneniz için hazır olana kadar istikrarlı bir duruma ulaşmasına yardımcı olmak için Android Beta Programının bir parçasıyız.

formu bulabilirsiniz Burada.

İlişkili: Android 13 QPR2 Beta 1’deki yenilikleri kaçırdınız mı? En iyi parçalara göz atın.

Kategoriler