Anasayfa » Google Pixel 8, Pro’nun Sızdırılmasından Bir Gün Sonra Kapağını Kırdı teknoones
Teknoloji

Google Pixel 8, Pro’nun Sızdırılmasından Bir Gün Sonra Kapağını Kırdı teknoones

Pixel 8, tasavvur dilinde sızan Pixel 8 Pro’ya benziyor. Pro modelinde üç yerine arkada yalnızca iki kamera sensörü barındırarak eski sürümlerin izinden gidiyor. Bu, daha minik Pixel parlak zeka telefonun telefoto sensörünü bir defa daha kaçıracağını gösteriyor.

Önceki iki nesilde olduğu benzer biçimde, kameralar yatay bir şeridin içerisine yerleştirilmiştir. İki kameranın yanı sıra, sahneler bir flaş ve minik bir delik gösteriyor – muhtemelen mikrofon için, telefon ek olarak Pixel 8 Pro’nun sızdırılmış görüntülerinde yayınlanan lazer otomatik odaklama yahut Uçuş Süresi (ToF) sensörünü atlıyor. Pixel 8 Pro ile ahenkli olarak, vanilya Pixel 8 ek olarak bizlere Samsung Galaxy S23 ve Galaxy S23 Plus’ı hatırlatan daha yuvarlak kenarlara haizdir.

Telefonun kalınlığının 8,9 mm (0,35 inç) olduğu bildirilirken, kamera bölmesi, muhtemelen yükseltilmiş kamera sensörleri sebebiyle üç milimetre daha ölçerek extra yığın ekliyor. Pixel 8’in Pixel 7’den daha minik olduğu da söyleniyor. Orta çerçeve de kavisli olacak ve düğmeler önceki nesil donanıma benzer konumlara yerleştirilecek.

Kategoriler