Anasayfa » Google Haritalar Programı ve Avantajları İçin Bir Kılavuz teknoones
Teknoloji

Google Haritalar Programı ve Avantajları İçin Bir Kılavuz teknoones

Sık yolculuk edenler ve Google Haritalar kullanıcıları muhtemelen uygulamanın kendilerine sordurulmuş olduğu sorulara aşina olacaktır. Örnek olarak, muayyen bir kuruluşun, muayyen bir hizmet sunup sunmadığını vb. gözden geçirmesini isteyebilir. Herhangi bir kullanıcı, Katkıda Bulun sekmesi vasıtasıyla bu sorguları yanıtlayabilir ya da bir araştırma bırakabilir (yalnızca yıldızlarla ya da metinle de olabilir), sadece Mahalli Rehberler amaca daha oldukca bağlıdır.

Kullanıcılar, Mahalli Klavuz olmak suretiyle kaydolmak için Google Haritalar Mahalli Rehberler kayıt sayfasını ziyaret etmelidir. Bir müracaat periyodu ya da hususi bir gereklilik yoktur, sadece programın Yargı ve Koşullarına doğal olarak olma anlayışı vardır. Bunlar, ikamet edilen ülkede reşit olmak ve Street View emin sağlayıcı statüsünü Mahalli Klavuz statüsüyle birleştirmemek benzer biçimde bayağı faktörleri ihtiva eder.

Ihtiyaçları karşılayanların, kayıt sayfasındaki Şehrim kutusuna memleketlerini eklemeleri ve arkasından o kent için Mahalli Klavuz olarak kaydolmaları icap eder. Peşinden, konumların açıklayıcı resimlerini sağlamak, şu anda Google Haritalar’da detaylı bir şekilde açıklanmayan yeni konumlar eklemek, öteki kullananların sordurulmuş olduğu soruları yanıtlamak, yetkili ve kapsamlı incelemeler sağlamak vb. için Google Haritalar’ın Contribute işlevini kullanmak meselesidir.

Kaynak link

Kategoriler