Anasayfa » God of War Ragnarok Yeni Game Plus Modu Çıktı teknoones
Oyun

God of War Ragnarok Yeni Game Plus Modu Çıktı teknoones

Bu destansı yolculuğa tekrar çıkmaya hazırlanın.

Harp Tanrısı Ragnarok büyük bir hit oldu ve epeyce hayranı destansı bir yolculuktan geçirdi. Sadece krediler bir defa aktıktan sonrasında, pek tamamımız New Game Plus vasıtasıyla bu kampanyadan geçmeyi bekliyorduk. Her neyse ki, bu özelliği ekleyen antet için yeni bir güncelleme yayınlandığı için bekleyiş nihayet bitti. Harp Tanrısı Ragnarok. Bundan dolayı, oyununuza bir güncelleme verirken aşağıdaki karışıma eklenenleri de görerek bu kampanyayı derhal şimdi bir defa daha denemeye hazır olun.

Resmi vasıtasıyla duyurdu PlayStation Blogu İnternet sitesi, Harp Tanrısı Ragnarok Yeni Game Plus modu birkaç yeni unsur ekler. Yeni başlayanlar için, bu oyun modunu etkinleştirmek için ilkin kampanyayı düzgüsel halde tamamlamanız icap eder. Oradan, New Game Plus vasıtasıyla kampanyaya başladığınızda, bütün ekipmanınızın, silahlarınızın ve becerilerinizin taşınacağını ve yolculuğunuzu birazcık daha kolaylaştıracağını görmüş olacaksınız. Aynı zamanda, oyunun başlangıcına Sonic ve Hex okları ile erişilemeyeceği kaydedildi. Bunlar tekrar de kampanya hikayesi vasıtasıyla açılacak. Doğal ki, yalnız silahlarınıza ve becerilerinize erişemeyeceksiniz, hem de uğraşmanız ihtiyaç duyulan yeni ekipmanlar da olacak.

Geliştiriciler, karışıma birtakım yeni zırhlar eklediler. Zırhın bir çok mağazadan alınabilir, sadece oyuna yeni bir zırh parçasıyla başlayacaksınız. Bu yeni zırh parçası, Fimbulwinter donu esnasında Kratos’u sıcak tutmaya destek olacak Kara Ayı pelerini. Bahsedilmiş olduğu şeklinde, Kratos ve Atreus için bir şeyler değişiklik yapmak istiyorsanız, Huldra Brother’s Shop’ta daha çok zırh parçası ortaya çıkacak.

Bu, oyuna eklenen yahut ince ayar yapılanlardan oldukça uzak. Oyuncular yeni bir düzen sınırı, ek büyüler ve daha çok ilerleme yolu bulunduğunu görecekler. Ayrıca, Kratos yahut Atreus olarak oynayamayacağınız ve yanınızda savaşacak bir yoldaş seçemeyeceğiniz için Niflheim Arena genişletildi. Sadece oyunu yine oynayacağınızdan güvenilir olsanız bile, tamamen aynı olmasını beklemeyin. Geliştiriciler, düşmanların da ayarlandığını belirttiler, bu da birtakım patronların size yeni bir meydan okuma taktim etmek için birkaç ufak düzeltmeye haiz olacağı anlamına geliyor.

New Game Plus modunda eklenen yahut ince ayar meydana getirilen her şeyin tam dökümüne buradan göz atabilirsiniz. Ayrıca, bu oyuna hemen hemen bir talih vermemiş olanlar için, Harp Tanrısı Ragnarok hem PlayStation 4 bununla beraber PlayStation 5 konsol platformlarında kolayca alınabilir.

Kaynak link

Kategoriler