Anasayfa » Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

teknoones.com internet sayfası gizliliğinizi ciddiyetle muhafaza eder. Gizlilik ilkeleri ile ilgili daha fazlaca informasyon için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyun.

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsar?

teknoones.com internet sayfası siteye ilişik olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırır. Kişisel Bilgiler ilgilinin tanınabilmesi için adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğraf, toplumsal ağ bilgileri benzer şekilde bilgilerden oluşur. Bu bilgiler kamuya açık değildir ve hiçbir surette teknoones.com web sitesinin yönetmediği yada kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.

Data Toplama ve Kullanımı:

teknoones.com internet sayfası siteye üye olduğunuzda yada sitenin sunmuş olduğu ürün yada hizmetlerden yararlanmak istediğinizde sizden edinilen bilgilerdir. teknoones.com internet sayfası size ilişik olan bilgileri birleştirme ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içinde muhafaza edebilir.

Siteye kayıt olduğunuzda sizden isim e-posta vs. benzer şekilde bilgiler istenir ve siteye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda artık bizim için bayağı bir ziyaretçi değil sitemizin tanımış olduğu bir kullanıcı olmuş olmuş olursunuz ve teknoones.com internet sayfası size ilişik olan kullanım bilgilerini de bünyesinde barındırabilir.

Hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış olan bilgiler çözümleme edilebilir ve raporlanabilir.

Data Paylaşımı ve İfşa Edilmesi

teknoones.com internet sayfası sizin hususi isteğiniz olmadığı sürece sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle yada 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz, yada paylaşmaz.

teknoones.com internet sayfası eğer başka bir şirket ile birleşirse yada bünyesine alırsa gizlilik çerçevesinde kullanıcılara ilişik olan bilgileri taşıyabilir. Eğer informasyon taşınması söz mevzusu olursa kullanıcılar bu durumdan evvelde haberdar edilir.

Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcılara ilişik olan bilgiler siz kıymetli ziyaretçilerimizin güvenliği için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve bir tek ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri lüzumlu olduğu durumlarda lüzumlu kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır.

Kategoriler