Anasayfa » Genshin Etkisi: Dehya Takımyıldızı Rehberi teknoones
Oyun

Genshin Etkisi: Dehya Takımyıldızı Rehberi teknoones

Dehya, Genshin Impact Standart Sancağına geçtiğinde, onun Takımyıldızlarını elde etmek fazlaca daha zor olacaktır. Merhametin varken yap!

İçindekiler[Hide][Show]

ilk aşamadan sonrasında Genshin Tesiri Sürüm 3.5 sonlanıyor, Dehya Standart Poster’teki 5 Yıldızlı karakter dizisine katılacak. Onu bir noktada daima elde edebilecek olsan da, Standart Sancağın herhangi bir karakterinin kendisine ayrılmış sınırı olan bir sancağı hiç (ya da muhtemelen hiç bir vakit) olmayacaktır. Kısaca Dehya’yı seviyorsan ve onun Takımyıldızlarından herhangi birini istiyorsan, şimdi onun sınırı olan bayrağını çek.

Genshin Tesiri: Hu Tao Iyi mi Yapılır | Genshin Tesiri: Yelan Iyi mi Yapılır | Genshin Tesiri: Alhaitham Iyi mi İnşa Edilir

Etraflı, C4 ilave iyileştirme ve Enerji Tekrar Yüklemesi sebebiyle Dehya’nın en iyi Takımyıldızıdır. Sadece, onu evde tutabilirsiniz. C0 genel hasar kullanması için ya da C1 ve ona %HP Eserlerinizi verin.

C1 – Alev Akkoru

Dehya’nın Maks HP’si %20 artar ve Molten Inferno (Elemental Skill) ve Leonine Bite (Elemental Burst) için bonus HSR ölçeklendirmesi alır. Erimiş Cehennem, Maks SP’sinin %3,6’sı kadar bir HSR bonusu alır. Leonine Bite, Maks SP’sinin %6’sı kadar bir HSR bonusu alır.

Her neyse ki bunlar, Dehya’nın saldırısının en fazlaca kullanacağınız yönleridir. Beceri önceliği, ilkin Elemental Becerisini, arkasından Elemental Patlamasını ve en son da Düzgüsel Saldırısını yerleştirir. Hem Kabiliyeti aynı zamanda Patlaması esasen Maks. SP ölçeklendirmesine haizdir, sadece C1, ek emek harcama gerektirmeden fazladan bir bonus sağlar. Bu Takımyıldıza sahipseniz ne olursa olsun Dehya’ya %HP Eserleri koyun.

C2 – Parıldayan Kum Bıçakları

Dehya, Elemental Skill’inin Range Flame kısmını kullandığında, Fiery Sanctum alanının süresi 6 saniye uzar. Ayrıca, sahada bir Fiery Sanctum bulunduğunda, sahadaki etken karakter(ler) saldırıya uğradığında, bir sonraki koordineli saldırısının HSR’ı %50 artar.

Ranging Flame, Fiery Sanctum alanının yerleşimini alır ve sonrasında hareket ettirir. Dehya yeni alanı bu halde yerleştirdiğinde, Fiery Sanctum önceki alanın yine oluşturma süresini devralır. Dolayısıyla bu Takımyıldız, sonraki alanın süresini uzatır.

C3 – Ateş Şeklinde Süratli Bir Hiddet

Etkinleştirildiğinde, Dehya’nın Element Patlaması – Leonine Bite – 3 düzen kazanır. En çok yükseltme seviyesi 15 olur.

C4 – Yemin Etmek

Flame-Mane’in Fist ve Incineration Drive saldırıları, Dehya’nın Elemental Burst isabetli rakipler esnasında özgür kaldığında, Dehya için 1,5 Enerji ve Maks SP’sinin %2,5’ini geri kazandırır. Bu, her 0,2 saniyede bir tetiklenebilir.

C4, yalnızca Dehya’nın Patlamasını yine doldurmakla kalmaz, hem de onu Redmane’in Kan tesiri kanalıyla çekmiş olduğu hasardan iyileştirir. Bu, Dehya’yı etken tutmak için bir Şifacıya gerekseme duymayacağınız için takım düzenlemelerinde size daha çok elastikiyet elde edecektir.

C5 – Özgür Bırakılan Alfa

Etkinleştirildiğinde, Dehya’nın Elemental Becerisi – Erimiş Cehennem – 3 düzen kazanır. En çok yükseltme seviyesi 15 olur.

C6 – Yanan Pençelerin Yarılması

Dehya’nın Elemental Burst CRIT Payı %10 artar. Bir Flame-Man’s Fist saldırısı bir CRIT Darbesi verirse, CRIT DMG, Blazing Lioness durumunun süresi süresince %15 arttırılabilir. CRIT HSR bonusu %60 ile sınırlandırılacaktır, bundan dolayı tam buff’ı almak için bir Blazing Lioness süresinde en çok 4 CRIT Vuruşuna ihtiyacınız var.

Ayrıca, Alevli Dişi Aslan süresi, her CRIT Darbesi başına 0,5 saniye uzar. 2 saniyeye kadar uzatılabilir. Tekrar, tam güçlendirmeyi almak için bir Blazing Lioness süresinde 4 CRIT Darbesine ihtiyacınız olacak.

Her buff, her 0,2 saniyede bir tetiklenebilir ve beraber tetiklenir. CRIT Rate buff’ının koşullu olmadığını, Dehya’nın C6 etkinleştirilir etkinleştirilmez onu aldığını ihmal etmeyin. Genel hatlarıyla, bu, Dehya’nın Elemental Burst’unun daha çok hasar vermesine izin verir, sadece yalnızca onun Burst’unu etkisinde bırakır.

Kaynak link

Kategoriler