Anasayfa » Fox’ta NFL kötü görünüyor mu? geçici bir çözüm var teknoones
Teknoloji

Fox’ta NFL kötü görünüyor mu? geçici bir çözüm var teknoones

Televizyonunuzdaki kanalı değişiklik yapmak haricinde, çoğu zaman ekrandakilerin daha teknik yönleri üstünde oldukca azca kontrole sahibiz. Bizler (çoğu zaman) çözünürlüğü denetim edemeyiz. Kare hızını denetim edemiyoruz.

Ve bu, işler beklediğimiz şeklinde gitmediğinde her şeyi daha da sinir bozucu hale getiriyor. Mevzuyla alakalı misal: Fox’ta canlı sporlarla alakalı çoğu zaman bir şeyler ters masraf. Ve bu yalnız bir spor değil. Dünya Kupası esnasında standart tanımlı yayında bir mesele vardı. Fox’taki NFL’nin fena görünmesini sağlamış oldu.

Ve bugüne dek bunun kare hızı olup olmadığını bilmem. Çözünürlük mü bilmem. Her ikisi de olabilir. Sadece akış hizmetlerinde, kabloda ve havadan gösterim kanalıyla kolayca görülebildiğini biliyorum. O denli fena ki annem Fox’ta maç izlemeyi mutlaka reddediyor. Kim bilir MSA’nızda bu mesele yoktur (bu, büyükşehir istatistik alanının kısaltmasıdır, TV yerleri bu halde dağıtılır), bu durumda kendinizi talihli sayın.

TV'de Fox Sports uygulaması.

Bu Fox’un suçu mu? Mahalli Fox ortağım işleri karıştırıyor mu? Bilmem. Ve hakkaten mühim değil. Fox NFL yayınlarımın niçin fena görünmüş olduğu umrumda değil – bu mevzuda bir şeyler yapmayı daha oldukca önemsiyorum. Ve birkaç geçici çözüm buldum.

Fox’ta sporu 4K olarak izleyin

Fox’ta fena spor kalitesi için ilk geçici çözüm, ikisi içinde daha azca kabul edilebilir olanıdır bu sebeple daha çok para harcamayı gerektirir. Sadece bayağı reel şu ki, standart sürüme kıyasla 4K’da bir şey seyretme seçeneğim olduğunda, daha iyi görünüyor. Ve yalnız ekranda daha çok px olması anlamında değil — bu sebeple günün nihayetinde 4K, 1080p HD’ye (yahut 1080i’ye, fakat burada hakkaten o yabani otlara girmeyeceğiz) ve hatta 720p HD’ye karşı budur. çözüm.

Fox’ta 4K olarak spor izlerken benim için en mühim ayrım, kare hızı sorunlarının ortadan kalkması. Her şey beklediğiniz şeklinde pürüzsüz, saniyede 60 kare, canlı yahut başka bir halde herhangi bir sporu kovuşturmak için mecburi olmalıdır.

Buradaki tek mesele, mevzu 4K’da spor kovuşturmak olduğunda seçeneklerin oldukca azca olması. Amerika’deki 5 milyondan fazla fert şeklinde ben de YouTube TV’ye aboneyim. Ve 4K Plus eklentisi, aylık faturanıza 20 Amerika doları daha ekleyen fiyat haricinde mükemmel. Herhangi bir sporu 4K olarak kovuşturmak istiyorsanız, bu eklentiye ihtiyacınız olacak.

FuboTV’ye abone değilseniz. Dışarıda daha pahalıya mal olur, sadece 4K’da canlı sporlar için ekstra ödeme yapmanız gerekmez. Kısaca bu var.

Fox Sports uygulamasında izleyin

Sonrasında, size fazladan bir maliyeti olmayacağı için daha çok insan için daha anlamlı olması ihtiyaç duyulan bir seçenek var. Fox’taki NFL oyununuz fena görünüyorsa ve sarsıntılı bir kare hızına sahipse, hangi platformu kullanırsanız kullanın Fox Sports uygulamasında izlemeyi kontrol edin. Bütün büyük akış platformları ve muhtemelen bütün parlak zeka TV işletim sistemlerinin Fox Sports uygulamasına erişimi vardır. (Bilhassa Super Bowl 2023 Fox’ta olduğu için beri.)

Ve muhtemelen başka herhangi bir abonelik için kaydolmanıza gerek kalmayacak. Halihazırda bir kablo, uydu yahut gösterim aboneliğiniz var ise, bunu Fox Sports uygulamasında celse açmak ve arkasından oyununuzu orada kovuşturmak için kullanabilmeniz icap eder. Ve bulduğum şey, Fox Sports uygulamasındaki akışın yukarı akışa yol açan kare hızı problemlerinden muzdarip olmadığıydı.

Aleni olmak gerekirse, bu da tamamen tatminkar bir çözüm değil. İlk etapta parasını ödediğim hizmetin bana gösterdiği şeyin aynısını, yalnızca daha düşük kalitede imlemek için başka bir tatbik yüklemek zorunda kalmamalıyım.

Editörlerin Önerileri


Kategoriler