Anasayfa » Fire Boltt Fire Pods Ninja 601 Kulaklıklar Satışa Çıktı! teknoones
Teknoloji

Fire Boltt Fire Pods Ninja 601 Kulaklıklar Satışa Çıktı! teknoones

Fire Boltt bugün yeni bir TWS kulaklığı piyasaya sürdü. Bu, Fire Pods Ninja 601 ismini taşıyor ve oyunculara yönelik. Ses aleti, müsait fiyatlı ve piyasada Xiaomi, DiyarBoAt, Noise şeklinde markaların öteki TWS kulaklıklarına karşı rekabet eder.

Fire Boltt Fire Pods Ninja 601, Saplı, hafifçe açılı kulak uçları ve kolay ve güvenilir oturması için kancalı bir kulaklık olarak gelir. IPX6 kademeli ve suya dayanıklı. Kullanıcılar, kulaklıklara dokunarak muhtelif işlevleri denetim edebilir. Ses aleti, kulaklıkların yanı sıra şarj ve gizleme kutusu üstünde de bir kutu ihtiva eder. LED ışığı var

Kuvvetli bas için Fire Boltt Fire Pods Ninja 601 10 mm tam aralıklı dinamik şoför ile donatılmış. Aramalarda net nitelik için ANC ve ENC teknolojisi var. Oyun için ses aleti 38ms düşük rötar modu teklifler.

Fire-Boltt-Fire-Pods-Ninja-601-T

Fire Boltt Fire Pods Ninja 601, kullananların telefonu gizleme kutusundan menfaat çıkmaz kulaklığa bağlamasına imkan tanıdığı olan Super Sync teknolojisi ile beraber gelir. TWS kulaklık, Bluetooth 5.2 desteği var.

Tek bir şarjla Total Fire Boltt Fire Pods Ninja 601 30 saat pil ömrü öneri edilmiş olduğu iddia edildi. Kulaklıkların 6 saat kullanım sağladığını da belirtelim.

— reklam —

Kategoriler